Facebook Google+ Twitter

Królewna Śnieżka - komedia jak z bajki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-15 20:11

Już w najbliższy piątek 16 marca, na ekrany kin wejdzie najbardziej oczekiwany film tej wiosny - Królewna Śnieżka. Co ciekawe, ekranizacja jednej z najbardziej znanych i lubianych baśni świata trafi do polskich kin 2 tygodnie przez premierą amerykańską.

 / Fot. Brendan GalvinJuż od piątku, do kin wchodzi ekranizacja najsłynniejszej baśni świata "Królewna Śnieżka". Uzyskanie zgody od producentów na wcześniejszą premierę było ogromnym wyzwaniem i wymagało wielu wysiłków ze strony dystrybutora filmu Monolith Films. Na szczęście, udało się i już od 16 marca polscy widzowie będą mogli podziwiać tę wspaniałą produkcję. W przypadku Królewny Śnieżki dodatkowym wyzwaniem był dubbing. Zsynchronizowanie dostępności aktorów, studia i materiałów od producenta, niezbędnych do realizacji całego przedsięwzięcia graniczyło z cudem. W polskim dubbingu udział wzięły Marta Żmuda Trzebiatowska jako Królewna Śnieżka i Agata Kulesza jako Zła Królowa. Magia, jednej z najbardziej lubianych baśni, zadziałała i wszystko udało się planowo zrealizować. Efekty pracy wielu osób będzie można zobaczyć niebawem.

Komedia jak z bajki, z równie baśniową obsadą: Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins - córka muzyka Phila Collinsa w roli ślicznej królewny Śnieżki. Film w reżyserii Tarsema Singha.

Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za mąż i pozbyć się problemów finansowych. Idealnym kandydatem będzie bardzo przystojny i niezwykle majętny książę. Niestety sprawy się nieco skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła królowa popadnie w nie lada tarapaty. Dzielna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także kandydata na męża, bo przystojny książę już dawno wpadł jej w oko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.