Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12656 miejsce

"Królewna Śnieżka" - spektakl dla dzieci w Teatrze Żydowskim

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-04 17:18

Wystawiane w Teatrze Żydowskim przedstawienie to adaptacja jednej z najsłynniejszych bajek braci Grimm. Spektakl zagości na deskach Teatru Żydowskiego 18 stycznia o godz. 10 i 13.

 / Fot. teatr żydowskiMimo że Mikołajki już za nami, a do Dnia Dziecka jeszcze kilka miesięcy, Teatr Żydowski w styczniu nie zapomina o najmłodszych widzach. Serdecznie polecamy Państwu wybranie się do teatru ze swoimi pociechami na
spektakl "Królewna Śnieżka" w reżyserii Leny Szurmiej, który zagości na deskach Teatru Żydowskiego 18 stycznia o godz. 10 i 13.

Wystawiane w Teatrze Żydowskim przedstawienie to adaptacja jednej z najsłynniejszych bajek braci Grimm. Bohaterką jest piękna królewna, z powodu białej cery zwana Śnieżką. Przeżywa szereg niebezpiecznych przygód. Wraz z  / Fot. teatr żydowskisiedmioma krasnoludkami stawia czoła złej macosze, która nastaje na jej życie. Z opresji wybawia ją szlachetny królewicz.

Scenariusz, reżyseria i choreografia: Lena Szurmiej
Muzyka: Rajmund Filipiak
Scenografia i kostiumy: Marta Grudzińska
Kierownictwo muzyczne i aranżacja: Małgorzata Hauschild
Asystent reżysera: Małgorzata Szurmiej
Inspicjent: Waldemar Gawlik
Obsada: Joanna Rzączyńska, Rafał Rutowicz, Ewa Dąbrowska, Waldemar Gawlik, Monika Soszka, Marek Węglarski, Piotr Sierecki, Monika Chrząstowska, Joanna Przybyłowska, Barbara Szeliga, Alina Świdowska, Malgorzata Majewska, Małgorzata Trybalska, Grzegorz Kulikowski, Ryszard Kluge, Sylwia Najah, Karolina Borkowska, Rafał Dajbor, Marcin Błaszak
Orkiestra: Małgorzata Hauschild - fortepian, Rafał Filipiak - gitara elektryczna, Krzysztof Kukowski - gitara basowa, Paweł Sójka - akordeon, Paweł Gębicki - perkusja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.