Facebook Google+ Twitter

Królowa sezonu ogórkowego 2009

Kto w 2009 roku zdobędzie tytuł króla lub królowej sezonu ogórkowego? Myślę, że do faworytów możemy zaliczyć Dodę i Madonnę, ale nie zdziwię się, jeśli ktoś w ostatnim momencie wyrwie tym doświadczonym skandalistkom zwycięstwo.

 / Fot. Krzysztof KrólSezon ogórkowy kreuje nowych bohaterów. Tym razem padło na Dodę, oczywiście nie stało się to bez jej woli. Kandydatów do tytułu króla lub królowej sezonu ogórkowego 2009 jest więcej. W prawdzie pani Dorota obecnie wyprzedza innych artystów, ale już po piętach depcze jej Madonna, znana też jako Estera. Nowe imię przybrała podobno z sympatii do judaizmu. Pani Estera Madonna jest na ustach Polaków nie z powodu tego, co już zrobiła, ale raczej z powodu tego, co może zrobić 15 sierpnia podczas koncertu na warszawskim lotnisku Bemowo.

Na chwilę obecną Doda wydaje się prowadzić w tym wyścigu. Śpiewaczka rodem z piek.. znaczy się z Polski swoją wypowiedzią na temat autorów Biblii oderwała się od peletonu i mknie do mety, czyli na tron ogórkowy. Drugą sensacyjną wiadomością, która niczym wiatr w plecy pomaga artystce było to, że TVP zawiesiła współpracę z piosenkarką. Podejrzewam, że będą kolejne sensacyjne newsy, pewnie ktoś już nad nimi pracuje. Przecież każdy artysta wie, że podstawa sukcesu to dobry scenariusz.

Nie będę analizował sensu wypowiedzi śpiewaczki na temat autorów Biblii, bo prawdę pisząc nie zauważyłem tam żadnego sensu. Doda ma prawo wyrażać swoje poglądy. Każdy z nas ma prawo zachwycać się lub lekceważyć jej poglądy a pracodawca ma prawo zwolnić pracownika, gdy nie jest z niego zadowolony lub zerwać umowę. Tylko, że posiadanie prawa nie oznacza przymusu skorzystania z niego przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Jeśli TVP zerwało umowę łamiąc warunki kontraktu to sprawa trafi do sądu i Doda zyska nie tylko finansowo, ale również skorzysta na rozgłosie. Cała sprawa zrobi z niej pokrzywdzoną a to zawsze wzbudza sympatię. Dodatkowo śpiewaczka jeszcze odpocznie gdyż będzie miała kilka wieczorów wolnych. Same korzyści.

Jeśli TVP postąpiła zgodnie z zawartą wcześniej umową to nie ma problemu. Pracodawca skorzystał z przysługujących mu praw. Problem pojawia się, gdy zrobił to wiedząc, że będzie musiał wypłacić odszkodowanie. W takim przypadku mielibyśmy przykład szastania cudzymi pieniędzmi a dokładnie naszymi, czyli podatnika i to byłby naprawdę ciekawy news.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

"Tzw. Madonny"? Więc Ty jesteś "tzw. Paweł"?
Bo wyobraź sobie, że ona ma tak na imię. :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

TVP nie zerwała kontraktu, tylko zawiesila wspolprace. Zapewne byla to jakas luka prawna wiec skorzystano z niej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.tvn24.pl/-1,1614763,0,1,madonna-na-traktorze-mlocic-zboze-pomoze,wiadomosc.html
"Madonna na traktorze młócic zboże pomoże - Madonna planując swój występ w Polsce naraziła się części katolików i nie może liczyć na ciepłe przyjęcie z ich strony. Co innego we wsi Rumin, gdzie mieszkańcy wręcz modlą się o to, by gwiazda zawitała w ich progi - relacjonuje agencja Reutera."
Tyle do smiechu.

Ateraz na serio - co sie tyczy Dody - po wysłuchaniu wczorajszych "argumentów" Obrażonego W Swych Uczuciach pana Nowaka (TVN24) - chciałabym wiedzieć, czy OWSUOW pokrywają z własnej kieszeni koszta postępowania prokuratorskiego? Czy My Wierzący Gorzej (MWG) też mamy watpliwy zaszczyt przeznaczac podatki na nieustajace bzdury?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A kapelusz wspaniały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też piątka za dystans do popkultury.

Komentarz został ukrytyrozwiń

szalenie nie odpowiada mi nazywanie Dody śpiewaczką...
to piosenkarka, nic więcej. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beata sama może poprawić ;)

Fajna fotka do materiału :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pale się ze wstydu i dziękuje za zwrócenie uwagi. Jak się da to zaraz poprawię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.