Facebook Google+ Twitter

Kronopol prezentuje nową linię podłóg

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-12-17 10:27

Kronopol, czołowy producent paneli podłogowych, wprowadził na rynek innowacyjną linię podłóg – AURUM. Dzięki zastosowaniu oryginalnej technologii wykonania, najnowsza linia paneli odzwierciedla ideał drewna.

Linię Aurum wyróżnia wśród wielu zalet przede wszystkim synchroniczna struktura 3D, która sprawia, że panele – zarówno pod względem struktury powierzchni, jak również dotyku – idealnie oddają charakter drewna. Stworzona dla ludzi, którzy cenią unikalność, wyjątkowość i najwyższą jakość. Nowy produkt Kronopolu jest dostępny w 5 kolekcjach – Sound, Aroma, Vision, Sensual i Taste.

Dom dla każdego to coś więcej niż cztery ściany, dlatego nasz nowy produkt kierowany jest do klientów, którzy chcieliby postawić na szlachetne i wyjątkowe wykończenie wnętrz. W ramach linii Aurum przygotowaliśmy pięć nowych kolekcji nawiązujących do pięciu zmysłów w 30 różnych wzorach i kolorach podłóg . Oferta obejmuje również cokół przypodłogowy odzwierciedlający każdy dekor paneli Aurum – mówi Aleksander Czaplicki, Menedżer Produktu z firmy Kronopol.

Kolekcje Taste oraz Sensual posiadają strukturę synchroniczną z heliochromem. Struktura ta idealnie odwzorowuje rysunek drewna dodając mu głębi i wyrazistości. Pozostałe kolekcje (Vision, Aroma, Sound) posiadają tzw. strukturę synchroniczną 3D łączącą tradycyjny panel z elegancją i stylem naturalnego drewna.

Należy podkreślić, że ta struktura jest całkowitą nowością na rynku. Efekt to piękna podłoga, na której za pomocą gry: połysku, matu i półmatu uzyskujemy podłogę inną niż dotychczas, odzwierciedlającą swój charakter i piękno, obrazem i dotykiem.

Grubość paneli w linii Aurum wynosi od 8 do 12 mm, a klasa ścieralności to odpowiednio AC4 i AC5 w zależności od modelu. Co więcej, marka Aurum posiada najnowszy system „ekspress clic” opracowany specjalnie z myślą o użytkownikach indywidualnych. Pozwala on, na szybki i łatwy montaż. Takie rozwiązanie, w stosunku do tradycyjnych sposobów łączenia paneli skraca czas układania podłogi nawet o połowę.

Zastosowane rozwiązania pozwalają udzielać gwarancji, na wybrane modele nawet na 30 lat – dodaje Adam Stachów, Trener układania podłogi z firmy Kronopol.

Linia Aurum to wynik inspiracji drewnem i jego ideałem, gdzie każda kolekcja odnosząca się do innego zmysłu pozwala na odwołanie się do indywidualnych wspomnień i preferencji. Aurum to emocje, które tworzą każdy dom i mieszkanie. To kolekcja dla najbardziej wymagających użytkowników.
(Joanna Sieradzka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.