Facebook Google+ Twitter

Kross Road Tour w Tłuszczu

Cezary Zamana zaprasza do Tłuszcza na III etap ogólnopolskiego cyklu wyścigów szosowych dla amatorów Kross Road Tour 2016. Etap ten otrzymał przydomek BIAŁE DROGI gdyż jest inspirowany znanym włoskim klasykiem STRADE BIANCHE.

 / Fot. Cezary ZamanaEtap III – TŁUSZCZ – białe drogi
Etap w Tłuszczu będzie rozgrywany na mieszanej nawierzchni, gdzie ponad 30% trasy to rasowe szutry, podobnie jak na Strade Bianche, gdzie kolarze przemierzają szutrowe odcinki pięknej Toskanii.

Zapraszamy wszystkich zawodników, którzy chcą spróbować „nowych smaków” i wystartować w pierwszym w Polsce szosowym wyścigu kolarskim rozgrywanym na szutrowej nawierzchni. Uczestnicy będą rywalizować na dwóch dystansach – ½ pro 43km oraz pro 105 km. Przewidziano także start szkółek kolarskich w kategoriach Żak i Młodzik na dystansach 15 i 27 km.

Wyścigi Kross Road Tour dają możliwość każdemu amatorowi, aby poczuł się jak zawodowy kolarz. Sprawia to profesjonalna oprawa zawodów, uczestnictwo specjalnych wozów technicznych zgłaszanych przez drużyny, doskonałe zabezpieczenie trasy oraz bogate zaplecze organizacyjne.

Organizator stosuje najdokładniejszy na świecie system do elektronicznego pomiaru czasu - Mylaps Prochip, który używają organizatorzy zawodowych wyścigów kolarskich. Zapewnia on bezbłędny pomiar z dokładnością na poziomie 0,004 sekundy!

Podczas wyścigu prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna oraz generalna w kategoriach wiekowych. Zwycięzcy otrzymają nagrody. Wyścig w Tłuszczu jest wpisany do oficjalnego kalendarza Pucharu Polski Mastersów.

Uwaga – Zgodnie z §13 Regulaminu obowiązuje kaucja zwrotna za czip (100 zł) – pobierana każdorazowo w dniu wyścigu przed startem (osobne stanowisko) i zwracana zaraz po przekroczeniu mety przez zawodnika. Czipy wypożyczane są wyłącznie w dniu startu. Jeśli zawodnik nie zwróci czipa w dniu zawodów zostanie obciążony fakturą kosztową za jego zakup – 80 euro.

Program zawodów:

Sobota (04.06)
16.00 -18.00 - zapisy w biurze zawodów
Niedziela (05.06)
8.00 - 9.30- zapisy i wydawania czipów dla kategorii Młodzik, Młodziczka, Żak, Żaczka
9.00 - 11.20- zapisy i wydawanie czipów w biurze zawodów na dystans ½ Pro
11.00 - 13.20 - zapisy i wydawanie czipów w biurze zawodów na dystans Pro
10.00 - start kategorii Młodzik (27 km)
10.03 - start kategorii Żak, Żaczka, Młodziczka (15 km)
11.30 - start dystansu ½ Pro
13.30 - start dystansu Pro
13.45 - dekoracje kategorii Młodzik, Młodziczka, Żak, Żaczka
14.00 - dekoracja dystansu ½ Pro
16.00 - dekoracja dystansu Pro

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.