Facebook Google+ Twitter

Krótka historia Doroty

Dorota była znana z dobroci serca, nigdy nie odmawiała pomocy innym - sama przechodzi na dzień dzisiejszy kryzys. Dlaczego?

Dorota prowadzi nadal profil Wojtusia Sekulskiego. Do dziś można oglądać wiele, wiele filmów o Wojtusiu, ale nie tylko. Jej kanał na YouTube, jest znanym z filmików, jakie robiła dla potrzebujących pomocy.

Nigdy nie odmówiła prośby o pomoc. Traciła na tym wiele, wiele czasu jaki mogła spędzić na relaks, ale wolała działać i służyć bezinteresownością z miłością i poświęceniem.

Barwne plakaty dla choruszków, wykorzystywali inni posyłając je w świat, a Dorocie wystarczył uśmiech, że może pomóc Życie niestety doświadczyło moją koleżankę w biedę, brak pracy. Sprawa o oszustwie internetowym wykryta przez Dorotę jest zakończona.

Nie ma pieniędzy na poddstawowe rzeczy. Jest zadłużona, często głód zagląda jej w oczy.
Czy jej ktoś pomoże w tak ciężkiej sytuacji? Nie wiem. Informuję jedynie, że jedna z naszych znajomych nie może pomagać innym, ponieważ sama tej pomocy potrzebuje.

Podczas naszej ostatniej rozmowy, dowiedziałam się, że sytuacja jest tragiczna. Owszem Dorota ciężko pracuje zarobkowo za marne grosze, ale traci nadzieję, bo na życie nie zostaje już nic.

Czy można przejść obojętnie obok nieszczęścia? Nie można. Dorota obok nieszczęścia innych nie mogła przejść- właśnie obojętnie. Świadczą o tym apele, filmy i akcje pomocowe, także tu na naszym portalu .
Bardzo dziękuję Dorotce, za pomoc chorym dzieciom oczekującym pomocy.

http://www.wiadomosci24.pl/autor/350474.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Czy jej teraz ktoś pomoże?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beatko,będę walczyła do końca!Straciłam już wszystko ale nie poddam się.Jest mi bardzo ciężko i naprawdę bardzo trudno mi o tym mówić.
Nikt i tak nie zrozumie przez co przeszłam.Życie w piekle nie jest łatwe a takie piekło zgotował mi los. Madzieję że los i do mnie się kiedyś uśmiechnie.ŻYCIE JEST KRÓTKI I BARDZO PROSZĘ SZANUJMY SIĘ WSZYSCY Z WZAJEMNOŚCIĄ.
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca..."-Paulo Coelho

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadziu, trzeba zrobić wszystko, aby pomóc Dorocie..sytuacja w domu Doroty, jest bardzo zła..Tak jak pisałam..Potrzebne są ważne rzeczy, też proponuję ewentualnie paczkę na czas Swiat..coś pomyslcie..Wiem,że pomoc potrzebna jest od przynajmniej pół roku...Tak nie może być!!! Dorota teraz potrzebuje tej pomocy...

Dobrze, że jednak Dorotko nadal walczysz..Ale do tego potrzebne są siły..Nie nakarmimy Cię aktami sądowymi, ale konkretnymi rzeczami..o taka także pomoc proszę osobiście..

W oczach tych, którzy Cię znają wzbudzasz szacunek. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie..To mnie boli, że masz aż tyle długów..że nie ma na jedzenie i na podstawowe rzeczy do domu i w domu..
Dziekuję za dzieci..za to bardzo Ci dziękuję;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beatko,to ja Tobie dziękuję.Moja historia opisana jest na bloogu.Jeśli ktoś chce ją poznać zapraszam.
Opisuje przebieg tego koszmaru.
Kochani,jest tam również apel Wojtusia i kolejnego dziecka.Pawełek cierpi na takie same schorzenie jak Wojtuś.Nie należy jeszcze do żadnej fundacji ale załatwiane są już formalności.
Pawełek potrzebuje dosłownie wszystkiego a zwłaszcza leku Zaveca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jadzia
  • Jadzia
  • 19.10.2010 21:19

Strasznie mi przykro ze Ktos o tak WIELKIM,CZULYM SERCU znalazl sie w tak ciezkiej sytuacji...Beatko,trzeba wymyslic cos madrego jak pomoc Dorocie,ta dziewczyna nie moze byc sama!!!!Zaproponuj cos..PROSZE!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Sprawa o oszustwie internetowym wykryta przez Dorotę jest zakończona".
Beatko,sprawa pomału wraca do prokuratury.Moim zdaniem nie została rozpatrzona tak jak należy.
Popełniono wiele błędów i należy je wyjaśnić.Pieniądze ze zbiórki miały wpłynąć do Fundacji"Dziecięca Fantazja" ale, niestety tak się nie stało mimo wszystko,że tak zdecydował sąd.
Nie mogę dopuścić by ten człowiek nadal był bezkarny!!!Będę walczyła do końca.Straciłam już wiele i więcej już stracić nie mogę.
Prawdę powiedziawszy sąd nałożył na niego grzywnę w wysokości 200 zł.
Uważam,że to jest zbyt mało za czyn który popełnił.Przez tego człowieka ucierpiało wiele ludzi.Niektórzy
z nich napisali do mnie.Szykuje się proces zbiorowy i mam nadzieję,że im się uda.
Prawdą jest niestety to,że znalazłam się w beznadziejnej sytuacji. A wszystko przez to,że ten człowiek zmarnował mi życie i zniszczył mój wizerunek i dobre imię. Wystawił mnie i poniżył publicznie na łamach swojego portalu.Był bezwzględny i okrutny.Niestety...:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.