Facebook Google+ Twitter

Krótka piłka, czyli próba rozmowy z Waldemarem Kuczyńskim

Miałem wczoraj przyjemność gościć na forum dyskusyjnym Waldemara Kuczyńskiego. Wizyta była wyjątkowo krótka i emocjonalna, bynajmniej nie z mojej strony.

Publicysta Kuczyński zachęcał do przeczytania swego dzieła o zagrożeniu ze strony Jarosława Kaczyńskiego i PiS-u. Komentarze były jednomyślne i wyłącznie przychylne, ale nie odnosiły się one do artykułu, a uderzały one w Kaczyńskiego.

"Niech się schowa u Mamy pod spódnicą...", "boje się, że my rozumiemy zagrożenie, ale ta cała reszta" - to tylko kilka przykładów wypowiedzi. Ja nie lubię takiej jednomyślności i czegoś w rodzaju Frontu Jedności Narodu. Po to powstał internet, by móc mieć inne zdanie. Oczywiście nie mówię tu o chamskich wpisach pod jakimś pseudonimem. Postanowiłem się odezwać i wrzucić troszkę dziegciu do tej beczki jednolitego miodu.

Napisałem, że lubię twórczość Waldemara Kuczyńskiego, a to napisze, że źle życzy Polsce, a to znów nazwie gnojkami wyborców, którzy nie ruszyli do urn w wyborach uzupełniających do Senatu.

Po tym wpisie już nawet się nie interesowałem dyskusją na forum, ale dostałem powiadomienie, że Kuczyński odniósł się do mojego wpisu. Brzmiało to tak „proszę podać cytat moich słów, albo proszę wszystko odszczekać !!". Troszkę spanikowałem, bo co do nazwania wyborców gnojkami przez Kuczyńskiego tego byłem pewny, ale te słowa gdzieś mignęły mi w necie. Włączyłem te swoje szare komórki na maksimum i szukałem, gdzie ja to widziałem. Uff... po dwóch minutach Przypomniałem sobie. Skopiowałem te słowa i zaznaczyłem, że wystarczy, by Pan zaprzeczył, że to pańskie słowa, a natychmiast przeproszę i odszczekam.

Oto ten cytat: "Polsce życzę jak najgorzej. Życzę porażek na wszystkich frontach, bo każde zwycięstwo tego Układu to porażka Polski i zagrożenie dla wolności. Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie chwasta zwanego IV RP”. Waldemar Kuczyński.

Przyszła odpowiedź. Te słowa dotyczyły Jarosława Kaczyńskiego WYLATUJE PAN Z FORUM.

Coś drażliwi są ci publicyści, ale dziwi mnie fakt, że to rozdrażnienie dosięga publicystów sprzyjających PO i nie cierpiących PiS. Pisałem te komentarze pod własnym nazwiskiem
(inaczej tam nie można), nie ukrywałem się, a wystarczy wstukać moje nazwisko i pokażą się pełne dane teleadresowe, więc nawet nie trzeba dochodzenia robić, a tutaj taka nerwówka. Nie użyłem żadnego obraźliwego słowa. Dałem tylko cytat i zostałem usunięty, by nie mącić sielanki na forum. Dla przykładu podam jak pięknie różniliśmy się np. z Cezarym Gmyzem, a też mógł mnie zablokować, bo nie podzielałem jego toku myślenia. Oj! wstyd Panie Waldemarze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

ps
  • ps
  • 05.08.2011 14:34

POezja

Komentarz został ukrytyrozwiń
bona
  • bona
  • 03.08.2011 18:01

To jest język słabości wszechobecnie panujący na forach internetowych.Dotyczy wszystkich opcji politycznych bez wyjątku.Inni nazywają to językiem nienawiści(myślę,że błędnie).Nie znamy języka tolerancji dla naszego "przeciwnika".Przy tym nikt się nie zastanawia jak to będzie odebrane wśród czytających.Niestety działa przeciwko sobie i tylko sobie.Bo jemu może to przynieść ulgę(ale dokopał!),ale my czytający najczęściej takie komentarze omijamy(one nic nie wnoszą)A przecież nasza mądrość płynie z mądrości innych ludzi.Zasada stara jak świat.Warto się nad nią głębiej zastanowić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zbigniew Szeliga
  • Zbigniew Szeliga
  • 01.06.2011 00:28

Czytał bym i czasem coś napisał od siebie lecz poziom agresji tu wspomniany, stronniczość tu wspomniana,
atak na PiS bezzasadny, i Beton bo tak go odczytuję odstręcza mnie. Szkoda siebie wydawać na poniewierkę
niereformowalnym tendencyjnym ignorantom uważających się za mentorów.Dotychczas Popełniłem jeden wpis pod wypocinami Waldemara Kuczyńskiego i wystarczy niech się kisi sam w swoim kiślu. Razem z ohydą innych skakańców piszących pod Nickiem. I klakierami. Pozdrowienia z Dniem Dziecka. " Błogosławieni, którzy śmieją się z samych siebie - nie przestaną nigdy się bawić".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kuczyński wysprzedawał Polski majątek za "psie" pieniądze swoim. A tak w ogóle jego przeszłość jest mglista.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.