Facebook Google+ Twitter

Krótki przegląd transferów Ekstraklasy

Kogo sprowadzili, kto odszedł - oto krótki przegląd transferów Ekstraklasy. Kto będzie liczył się w walce o mistrzostwo kraju? Odpowiedź na to pytanie, już niebawem.

Sonda

Kto zostanie mistrzem Polski?

 / Fot. DarwinekJAGIELLONIA

Celem dla Michała Probierza było między innymi zatrzymanie w szeregach drużyny Konstantina Vasiljewa. Nowych twarzy nie ma za dużo – najwidoczniej selekcjoner stwierdził, że w tym składzie, może walczyć z najmocniejszymi drużynami w kraju. Jednak można się spodziewać sprowadzenia do ekipy nowych piłkarzy, jakich, tego, na razie nie wiemy.

LECHIA

To, że klub z Gdańska ciągle sprowadza nowe nazwiska nie jest nowością. Nikt z ważnych piłkarzy także nie opuścił zespołu, więc można powiedzieć, że Lechici na samym początku mają minimalną przewagę nad rywalami.

LEGIA

Czy zespół ze stolicy jest w lepszej dyspozycji niż jesienią? Można mieć mieszane uczucia, postawić tezę, że legioniści nie są tak mocni, jak oczekiwaliby tego kibice. To stanowisko może poprzeć chociażby fakt, że odeszli Nemanja Nikolić oraz Aleksandar Prijović, którzy nie ma co ukrywać, byli dość mocnym punktem tego klubu. Na ich miejsce przyszli zawodnicy, o których na dzień dzisiejszy wiemy niewiele.

LECH POZNAŃ

Zespół od sierpnia 2016 roku jest prowadzony pod okiem Nenada Bjelicy, który zaczął pracę od wysokiego pułapu. Co prawda spotkania nie zawsze były idealne, na miarę możliwości, ale optymizmu wśród zawodników i kibiców nie brakuje. Selekcjoner udowodnił, że ciężką i sumienną pracą stać jego drużynę na osiąganie lepszych rezultatów. Co prawda, czas weryfikacji nastąpi, gdy Bjelica w 100% zadomowi się w Poznaniu i przepracuje cały okres przygotowawczy z „Kolejorzem”.

WISŁA KRAKÓW

To drużyna, która cały czas się buduje, pozyskuje nowych zawodników, próbuje wielu wariantów. Kibice twierdzą, że błędem jest sprowadzanie środkowych pomocników, pomijając przy tym inne pozycje, które nie są mniej ważne. Przed startem rundy wiosennej Wisła jest największą zagadką, nie wiemy, czego się po niej spodziewać, czekamy zatem na pierwsze mecze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.