Facebook Google+ Twitter

Krwiodawca pilnie poszukiwany!

Dramatyczna sytuacja w szpitalach - brakuje krwi. Podziel się, bo krwi nie da się wyprodukować "Twoja krew, moje życie" - odwiedź najbliższy punkt poboru krwi.

 / Fot. SHDK RPKrwiodawca pilnie poszukiwany!

W związku z corocznym zmniejszeniem ilości oddawanej krwi związanym z sezonem urlopowym, Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Narodowym Centrum Krwi w Warszawie zachęca i bardzo serdecznie zaprasza do placówek RCKiK na terenie całej Polski celem: wakacyjnego – honorowego oddawania krwi.

 / Fot. screenGodziny otwarcia placówek na terenie całego kraju znajdziecie Państwo na stronie www.nck.gov.pl w zakładce - Służba Krwi.

Mając na uwadze, że „LICHO NIE ŚPI” i nie urlopuje, nie dajmy się uśpić i nie bądźmy obojętni: Nieśmy pomoc - przecież mamy ją we krwi, nawet podczas urlopów.

NIEŚMY POMOC PRZECIEŻ MAMY JĄ WE KRWI – NAWET PODCZAS URLOPÓW. / Fot. logo SHDK RPZapraszamy - Rada Główna Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi RP i Narodowe Centrum Krwi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Justyno jest wielu, którzy mogliby dzielić się tym cennym darem ale ....
Apele o pomocy innym, nie powinny pozostawać bez odzewu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawda -Brak tak cennych kropli w szpitalach. Dorotko pozdrawiam Ciebie tak oddanego człowieka jakim jesteś TY -podejmując te ważne akcje dla naszego życia .

Komentarz został ukrytyrozwiń

To unikalny sposób pomagania innym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.