Facebook Google+ Twitter

Kryminał oczami policjanta czyli "Cena za honor" w księgarniach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-25 14:21

"Cena za honor" to uniwersalna opowieść o zmaganiach dobra ze złem. Wciągająca od pierwszej strony historia, w której jednakowo przeplata się miłość, nienawiść, wierność zasadom, przyjaźń i zdrada.

 / Fot. Bellona"Cena za honor" to uniwersalna opowieść o zmaganiach dobra ze złem. Wciągająca od pierwszej strony historia, w której jednakowo przeplata się miłość, nienawiść, wierność zasadom, przyjaźń i zdrada.

Bzyk, policyjny detektyw prowadzi działania przeciw handlarzom narkotyków. Podczas akcji przejmuje dużą ilość amfetaminy oraz likwiduje całe zaplecze służące do jej produkcji. Ma szansę postawić przed sądem nie tylko wykonawców, ale wszystkie osoby odpowiedzialne za przestępczy proceder. Jego poczynania są pilnie obserwowane przez gangstera stojącego na czele przestępczej grupy. Nie może dopuścić do zniszczenia swojego imperium. Uruchamia wszystkie swoje wpływy, aby powstrzymać policjanta. Nie cofnie się przed niczym.

Wydawca: Bellona
EAN 9788311122086
160 stron
format 125x195 mm
oprawa miękka

Piotr Pochuro (pseudonim literacki) - od 1991 do 2005 r. funkcjonariusz policji. W lata 1991-1995 pełnił służbę mundurową w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej Warszawy oraz w Batalionie Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Stołecznej Policji. Od 2000 do 2005 r. służył w strukturach Komendy Głównej Policji, jako funkcjonariusz operacyjny Centralnego Biura Śledczego, w Wydziale do Walki ze Zorganizowaną Przestępczością Narkotykową. Debiutował w 2009 roku powieścią Dziewięć milimetrów do nieba.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.