Facebook Google+ Twitter

"Kryminalni" odchodzą na emeryturę

Popularny serial sensacyjny schodzi z anteny telewizji TVN. Stacja zdecydowała, że obecnie emitowany 8. sezon będzie ostatnim z serii. "Kryminalni" są jedną z najdłuższych produkcji emitowanych w TVN. Pierwsze odcinki zostały nadane we wrześniu 2004 roku.

Serial przez lata zebrał sowich wiernych widzów i wypromował wielu aktorów, których możemy oglądać w innych produkcjach stacji oraz na srebrnym ekranie. Przykładem jest chociażby Maciej Zakościelny, który dzięki popularności zdobytej w "Kryminalnych" zagrał w dwóch popularnych komediach romantycznych "Dlaczego nie!" i "Tylko mnie kochaj". Na fali popularności serialu wyrosła także kariera Tomasza Karolaka, którego możemy obecnie oglądać w serialu "39 i pół".
– Uznaliśmy, że lepiej zakończyć serial w tym momencie, gdy jest on wciąż bardzo popularny, a jego formuła nie uległa jakiemuś zużyciu. Dzięki temu widzowie nie stracą sentymentu, ogromnej estymy, którą darzą „Kryminalnych” – mówił Karol Smoląg, rzecznik prasowy TVN dla portalu wirtualnemedia.pl.

Fani serialu ostanie odcinki emitowanej właśnie serii będzie można obejrzeć w maju. Decyzja TVN może dziwić, szczególnie biorąc pod uwagę obecną popularność seriali policyjnych i rozpoczęcie w TVP1 emisji drugiego sezonu "Gliny" z Jerzym Radziwiłowiczem.

Na oficjalnej stronie serialu pojawiła się sonda z zapytaniem "Co powinni zrobić twórcy serialu", więc może nie jest to jeszcze koniec komisarza Zawady.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.