Facebook Google+ Twitter

Kryminalny marzec w Tele5

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-02-24 16:24

Telewizja Tele5 przygotowała dla swoich widzów na marzec trzy premierowe seriale. Każdy z nich to europejski hit, który cieszył się ogromną popularnością w swoim rodzimym kraju.

Pierwszy z nich to niemiecko-austriacki serial „Jednostka Specjalna Dunaj”. Opowiada on historię specjalnej jednostki policji o kryptonimie Dunaj, która powołana została, aby chronić rzekę
i jej brzegi przed narastającą falą zbrodni. Porwania, handel ludźmi, morderstwa, narkotyki to tylko niektóre ze spraw, z którymi na co dzień stykają się funkcjonariusze VCS. Z ich perspektywy Wiedeń - miasto Habsburgów, Mozarta i Freuda, wygląda zupełnie inaczej. Premiera serialu 02.03.2011 (środa), emisja: poniedziałek-piątek o godzinie 17:55.

Serial „Zawodowcy” (CI5:The New Professionals) zrealizowany na podstawie wielkiego hitu telewizji brytyjskiej z lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku–The Professionals to druga propozycja stacji Tele5. CI5 to elitarna, rządowa jednostka złożona z ekspertów do walki z terroryzmem i szpiegostwem. Działa na całym świecie; w Wielkiej Brytanii, Republice Południowej Afryki, USA, Japonii, Francji... Serial będzie miał swoją premierę w Tele5 w czwartek 03.03.2011. Emitowany będzie w czwartek i piątek o 16:50.

Szwedzki miniserial kryminalny „Johan Falk” to z kolei nowoczesne kino akcji, w którym nie ma prostych historii i konwencjonalnych zakończeń. Scenariusz wykorzystuje autentyczne wątki z akcji szwedzkich jednostek specjalnych. Premiera serialu 06.03.2011 (niedziela), emisja w każdą niedzielę o 20:00

„Europejskie seriale kryminalne cieszą się sporą popularnością. Ich zakup wiąże się z kontynuacją polityki programowej Tele5. W dalszym ciągu stawiamy na mocne, ciekawe i oryginalne pozycje.” – mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.

Dominika Rejmer

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.