Facebook Google+ Twitter

Krystyna Janda nie czuje się bezpieczna. Wszystkiemu winien żart

Nie zawsze, jak się okazuje, śmiech to zdrowie. Są ludzie, którzy przez pryzmat swoich politycznych sympatii lub antypatii, patrzą nawet na festiwalowy kabaret.

 / Fot. Waldemar Wylęgalski, PolskapresseJak informuje dzisiejszy dziennik.pl, znana polska aktorka, Krystyna Janda, jest prześladowana i nie czuje się bezpiecznie.

Jak dotąd nic strasznego się nie stało, prócz tego, że ktoś pomalował farbą jej samochód, nachodzi ją w domu w Milanówku i grozi bojkotem jej dwóch warszawskich teatrów, teatru „Polonia” i „Och-Teatru”.

Wszystko za sprawą występu pani Krystyny na Festiwalu w Opolu, gdzie aktorka wystąpiła w pewnym skeczu. Zagrała na scenie cudzoziemkę, która dziwi się, że w Polsce od dwóch lat mówi się tylko o samolocie. Żart spotkał się z ostrą krytyką ze strony m.in. Marty Kaczyńskiej.

Poczucie humoru niedługo będzie zabronione lub ograniczone ustawą?Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (64):

Sortuj komentarze:

poznanik42
 • poznanik42
 • 10.07.2012 22:59

I wielu ludzi mysli podobnie. A wmawianie ze mysla inaczej tylko zdrajcy i sprzedawczyki jset ZWYCZAJNA PODLOSCIA - jesli brak argumentow ZACZYNACIE UZYWAC OSZCZERSTW I POMOWIEN , CO GORSZA NIEKTORZY WBREW FAKTOM W TO WIERZA - CIEMNY NAROD WSZYSTKO KUPI jak mowil PiS-owski klasyk ( wtedy w PiS , w Solidarnej Polsce

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czytelnik
 • Czytelnik
 • 10.07.2012 16:38

W poemacie TRAKTA MORALNY nasz Noblista, Czesław Miłosz pisał:
... który skrzywdziłeś człowieka dobrego
nie bądź bezpieczny, Poeta pamięta...
spisane będą czyny i rozmowy...

Komentarz został ukrytyrozwiń
graK
 • graK
 • 09.07.2012 09:38

Umknęła mi odpowiedź na Twoje odniesienie do celebrytów, więc jeszcze dodam, że a jakże, słyszę i widzę (ściągam z Twojego komentarza): "jeszcze bardziej nikczemnych, dresiarskich epitetów i odzywek ze strony "zalogowanych" na publicznej scenie, celebrytów, dziennikarzy i polityków, stojących twarzą w twarz znieważanego?" - dlatego nie akceptuję wielu współczesnych celebrytów i wolę Filharmonię Dowcipu z Zenonem Laskowikiem i Waldemarem Malickim, ewentualnie Kabaret Moralnego Niepokoju, choć im również zdarza się iść niewybrednymi skrótami. O wszystkim bowiem da się powiedzieć WSZYSTKO w sposób kulturalny, bez histerycznego krzyku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
graK
 • graK
 • 09.07.2012 08:07

@ciekawy - ja, tak jak Ty, nie posiadam profilu na W24 i jak jeszcze kilku niezalogowanych staram się rozmawiać, a nie od razu wściekać i sięgać po najcięższy kaliber niewybrednych epitetów (choć przecież też jestem człowiekiem z krwi i kości, a nie jakąś tam wydumaną zjawą z fosforyzującym mieczem mocy ciemności lub jasności, nieważne). Mnie również wpieniają niektóre komentarze, dlatego decyduję się na wypowiedzenie swojego zdania, ale bez tego wszystkiego, co przekreśla rozmówcę.

I nie myśl, że nie widzę i nie wkurza mnie to wszystko, co się wokół nas dzieje. Wkurza tak samo jak Ciebie i wielu tu "wnerwionych". Ja tylko różnię się może tym, że nie uważam, by którakolwiek strona polityczna była lepsza, gdyż jeden drugiego jest warty jak Pac pałaca, a pałac Paca. I sądzę, że "wierchuszce" właśnie o to chodzi, by solidnie skłócić naród, który zadając sobie ciosy, nie poczuje ciosów zadawanych przez nich.

Boli mnie, że ludzie dają sobą tak manipulować, zamiast wziąć się w garść, zjednoczyć i wylać na zbitą twarz pasożytów, którzy zamiast obradować na sali sejmowej, zabawiają się pornosami oglądanymi na tabletach zakupionych przez podatników albo całe godziny swojej pracy przesiadują w kuluarach sejmowych przy kawce lub drinki. Także na pieniądze podatników.

Eh, jak dużo internautów, którym Polska nie jest obojętna, marnuje swoją cenną energię na smutne dokopywanie sobie nawzajem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciekawy
 • ciekawy
 • 08.07.2012 20:36

graK Dzisiaj 08:47

Naiwny jesteś wprost nie do wiary. Jakbyś nigdy nie słyszał i nie widział jeszcze bardziej nikczemnych, dresiarskich epitetów i odzywek ze strony "zalogowanych" na publicznej scenie, celebrytów, dziennikarzy i polityków, stojących twarzą w twarz znieważanego?
Jakbyś nie wiedział, że to właśnie możliwość zaistnienia z nazwiskiem i twarzą, nawet na niedużej i marginalnej publicznej przestrzeni (jak np. W24) skłania pewien typ ludzi do najgorszego zachowania i przekraczania granic tzw. dobrych obyczajów oraz wystawiania z dumą nędznych i nienawistnych produktów pod własnym szyldem.
A pod jakim to względem ci świecący tutaj obliczami i nazwiskami są przyzwoitsi od nas, zza węgła?
Że nie wstydzą się wyrażać pogardliwie o rodzinach zmarłych, które w czymś im ogromnie przeszkadzają i nie dają spokoju?
Że muszą koniecznie rechotać i obowiązkowo szydzić, choćby z najmarniejszego pomnika, poświęconego tragedii smoleńskiej?
Że nie obawiają się spotkać znajomego, który im powie "człowieku, opamiętaj się, czym ty się zajmujesz", bo w kręgu ich znajomych i przyjaciół nie ma już takich ludzi?
I to ma być "bohaterstwo", że resztki przyzwoitości i wrażliwości zostawili już dawno frajerom?
M.in. takim jak my, anonimom, którzy mimo wszystko znajdujemy jeszcze powody do wstydu (obcego tym z nazwiskiem i profilem), skoro na na chamstwo i pogardę z twarzą - odpowiadamy tym samym z ukrycia (lecz z adresem IP).

Komentarz został ukrytyrozwiń
nieobrażam
 • nieobrażam
 • 08.07.2012 14:16

Andrzej Chorążewicz Dzisiaj 00:12
["Moher" to taka rydzykowa odmiana muzułmańskiego TALIBA . Tylko talibowie to uczniowie szkól religijnych a "mohery" to słuchacze RM. I jedni i drudzy "nawiedzeni".]

Ruski Polak to poślednia mutacja homo sovieticus. Zawsze chętny do czyszczenia ruskich kamaszy.
Putin dla takiego, to czcigodny mąż, z bardzo zacnego domu KGB. Aby cmokać.
W Polsce ruski Polak zajmuje się jednaniem, na chama. Polską ręką przygarnia czule a ruską wali w gębulę.
Ot, rozdwojony dewota, bez wyrzutów sumienia, które zżarły myszy z PGR-u.
Razem z chórem Aleksandrowa i pierwszymi solistami z Kremla, i nadwiślańskiej opery gotów zaśpiewać "Nic się nie stało Polacy, nic się nie stało"...

Komentarz został ukrytyrozwiń
CCCP
 • CCCP
 • 08.07.2012 12:43

L. Małkowski- ty na zdjęciu masz POsturę pingwina,opamiętaj się sprzedawczyku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
CCCP
 • CCCP
 • 08.07.2012 12:40

A. Chorążewicz -to odmiana czerwonoarmisty ,lub jakiegoś innego sowieckiego głupola,że to się taki stary jełop nie wstydzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nieobrażam
 • nieobrażam
 • 08.07.2012 12:27

@ L.Małkowski Dzisiaj 04:45

Janda z Wajdą zatańczyli taniec Anodiny.
R.Kalisz (i SLD), od kilku lat na trumnie Blidy podryguje w tańcu hipopotama.
Tusk z Putinem zjednoczyli się nad trumnami w tańcu przyjaźni. Komorowski zakręcił walczyka w domu Blidów, (podczas kampanii prezydenckiej) itd. Długo by wymieniać ważniejszych tancerzy.
Także Wy, ludowi pisarze z Sekty Brzozowej, tańcujecie ordynarnego koślawiaka nad trumnami i wybranymi do obtańcowania rodzinami zmarłych.
A tylko tańca Kaczyńskiego i Macierewicza znieść nie możecie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
graK
 • graK
 • 08.07.2012 08:47

@ciekawy Wczoraj 16:30 - owszem, przyznaję, że nie jest to wypowiedź najwyższych lotów, lecz w porównaniu z tą ad personam, jest do przyjęcia.
Uprawiacie skandaliczny lincz słowny. Do tego tchórzliwie, zza węgła, którym są zmienne nicki.
Gdyby jeden z drugim stał twarzą w twarz z rozmówca, to daję sobie głowę obciąć, że nie odważyłby się coś takiego powiedzieć prosto w oczy. Jak więc nazwać takie zachowanie?
Tchórzostwo? - mało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.