Facebook Google+ Twitter

Krystyna Janda zaśpiewa w Łodzi "Piosenki z teatru"

W Święto Odzyskania Niepodległości, na deskach Teatru Wielkiego, piosenki Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego w nowej aranżacji zaśpiewa Krystyna Janda.

"Piosenki z teatru" - Krystyna Janda. / Fot. mat. organizatora"Piosenki z teatru" to koncert, na który składają się piosenki z przedstawień teatralnych: "Białej bluzki" Agnieszki Osieckiej, "Kobiety zawiedzionej" Simone de Beauvoir oraz "Marleny" Pam Gems. Reżyserem tych wszystkich spektakli jest Magda Umer.

W trakcie koncertu usłyszymy przeboje takie, jak: "Johnny", "Moje blond maleństwo", "Na zakręcie" i "Czego mogę sobie życzyć?", "Wariatka tańczy". Wszystkie piosenki w znakomitych tłumaczeniach Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego, a autorem aranżacji jest Wojciech Borkowski.Całość spektaklu przepleciona jest rozmową artystki z publicznością, opowiadaniem anegdot, strzępkami wspomnień, osobistą refleksją na temat teatru i śpiewu, genezy jej spotkania z każdą z zaśpiewanych piosenek.

Krystyna Janda śpiewająca to zjawisko dość unikatowe, sama aktorka uczciwie przyznaje, że śpiewanie nie jest jej najlepszą stroną. Krystyna Janda jednak jest prawdziwą artystką, jest profesjonalistką w każdym calu. W dialogu z publicznością jest wybitna. Wychodzi na scenę i czuć, że oddaje część samej siebie.

Uważam, że w lawinie taniej rozrywki warto wybrać się na koncert, by przez prawie 1,5 godziny obcować z prawdziwą sztuką.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.