Facebook Google+ Twitter

Krystyna Pawłowicz - "pistolet" PiS czy straszak?

No nie! Tego już za wiele. Na wp.pl przeczytałam dwa dni temu, że „tragiczna śmierć Madzi jest efektem stylu życia, który propagują feministki”. Słowa te wypowiedziała pani poseł z tytułem profesorskim, Krystyna Pawłowicz.

 / Fot. w24Pani Pawłowicz jest nadzwyczajnym profesorem prawa, jest niezamężna, bezdzietna, ma 60 lat, swoje teksty publikuje m.in. w „Naszym Dzienniku” oraz udziela się w Radiu Maryja. Z pewnością, byłoby jej do twarzy w zakonnej sukience.

Nie jestem profesorem, tylko zwykłym magistrem, i tak dalece nie posunęłabym się w dorabianiu teorii do faktów. Pewnie z powodu mojego braku tytułu profesorskiego należy uznać, żem głupia i nie wiem, o co „kaman”.

Feministki jawią się pani profesor jako istoty bez serca, egoistyczne, lekceważące wszelkie normy etyczne i niezdolne do uczuć wyższych. Pawłowicz sprzeciwia się takiemu stylowi życia, który przejawia się buntem przeciwko tradycyjnej hierarchii wartości, w której najważniejsza jest rodzina. I kto to mówi? Niezamężna, bezdzietna kobieta „średnio starszego pokolenia”. Cóż ona może wiedzieć o szeroko rozumianej rodzinie? O dzieciach, mężu, wnukach? Nic albo prawie nic.

Nie tak dawno Pawłowicz skrytykowała osobę prezydenta, mówiąc, że Bronisław Komorowski "nie wyróżnia się niczym oprócz gaf", a "zakompleksione i wykorzenione społeczeństwo popiera go, bo to taki swój chłop". Obraziła jednocześnie w ten sposób większość Polaków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

chech
 • chech
 • 15.08.2012 11:08

Pani Pawłowicz bez ,,kompleksów'' obraża Polaków bo jej wolno jest ,,zakorzeniona'' w Naszym Dzienniku i Radiu Maryja więc ma pełną dyspensę. Tam jak i w osobliwościach czyli czarnych dziurach prawa nie obowiązują. Jednym słowem ci którzy tu weszliście zostawcie logikę za sobą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agi
 • Agi
 • 15.08.2012 10:45

To, że pani Pawłowicz ma lat 60 i pełni funkcje profesora nie ma nic do rzeczy. Opinie tej pani nie mają nic wspólnego z jej osiągnięciami naukowymi (a przynajmniej nie powinny mieć). Problemem jest to, że babsko posługuje się swoim tytułem w celu uprawomocnienia chorych społecznie pogladów. I tym samym kompromituje tytuł, którym się posługuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
razSierpem razMłotem
 • razSierpem razMłotem
 • 15.08.2012 00:44

LEMINGI, MAMY DLA WAS DOBRĄ WIADOMOŚC! LUDZIE! ZROZUMCIE! Nie każde oszustwo jest przestępstwem - (znawca przedmiotu, Donald T.)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 14.08.2012 22:25

Jakoś tak dziwnie ludzie w tym wieku [ +60 ] otrzymywali z łatwością " tytuły " naukowe . A i tematy prac doktorskich miały dziwne tematy .To i się namnożyło " uczonych " bez znajomości języków obcych , podstawowych zasad etyki , kultury . No i zazwyczaj karier zawodowych nie porobili ...no to poszli w politykę a tam myśleć nie trzeba . Wystarczy nadawać z prędkością wystrzału z pepeszy i już się jest na pierwszych stronach gazet. Madzia - feministki - to skojarzenie pokazuje poziom wykształcenia tej pani . Żenujące .

Komentarz został ukrytyrozwiń
kamila ?
 • kamila ?
 • 14.08.2012 21:23

Niby osoba światła, wykształcona, nie posiadająca męża, dzieci a gada jakby wszystko przerobiła na własnej skórze. Droga pani trochę więcej pokory życzę a mniej chamstwa i szerzenia ciemnoty. I koniecznie proszę zmienić kolegów

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie !
 • No Nie !
 • 14.08.2012 20:53

A może by tak pożenić dr J . Kaczyńskiego z dr habilitowaną K. Pawłowicz ? Może wyszło by na dobre ? Byli by mniej zgryźliwi !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Romanie,no tak, Jarosław Kaczyński już słabnie, już solowe występy go męczą, potrzebuje chórku na estradzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powtórzę się.
Pani Pawłowicz jest żywym dowodem na to, że obciach może mieć habilitację..:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jolka
 • Jolka
 • 14.08.2012 18:57

Pani Pawłowicz jest godną następczynią pani Kempy. Wpisała się w retorykę tej partii . Prędzej mówi niż myśli .Jej koledzy z partii mówią o niej ...karabin maszynowy , wali seriami.
PiS to partia w której jest dużo samotnych ludzi z dziwnymi poglądami . Wypowiedzi p Pawłowicz wymienione w arcie są kompromitujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.