Facebook Google+ Twitter

Krystyny nie boją się trzynastki

13 marca, o godz. 13.13 otwarto na Wałach Chrobrego XIII Ogólnopolski Zjazd Krystyn pod hasłem "Krystyna - Morze". Wszyscy byli ciekawi, czy szczeciński zjazd Krystyn będzie rekordowy, bo w samym Szczecinie jest ponad 5600 Krystyn.

Otwarcie Zjazdu Krystyn w Szczecinie / Fot. Elżbieta SadowskaPo otwarciu zjazdu, przyjęciu życzeń imieninowych od prezydenta Szczecina Piotra Krzystka, wojewody Marcina Zydorowicza, z-cy przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Stopyry, senatora Jana Olecha, ogłoszono, że nasz szczeciński zjazd zaszczyciło swą obecnością 718 Krystyn. To rekord w dotychczasowej historii zjazdów.

Krystyny wyróżniały się białymi kapeluszami, certyfikatami i kwiatami w ręku (senator Jan Olech zafundował róże dla wszystkich Krystyn). Wyglądało na to, że Krystyny dobrze się bawiły, korzystały z posiłków kuchni polowej, panowie rozdawali przygotowane dla nich kwiaty, a Krystyny mogły degustować tort zafundowany przez prezydenta miasta.

Przewodnicząca stowarzyszenia i zjazdu Krystyn, przedstawiła najstarszą i najmłodszą Przewodnicząca Stowarzyszenia Krystyn, wita Krystyny przybyłe na zjazd / Fot. Elżbieta Sadowskauczestniczkę zjazdu, wielopokoleniową rodzinę Krystyn, a także najbardziej zasłużone dla stowarzyszenia Krystyny. Okrzyki i pozdrowienia Krystyn z różnych miast i rejonów rozgrzały tak atmosferę, że nawet wyjrzało słońce.

W tym czasie Krystyny ustawiały się do zbiorowego zdjęcia na schodach Wałów Chrobrego,
a na scenie wystąpił zespół regionalny. O 14.30 Krystyny uformowały pochód z orkiestrą dętą i vipami na czele i pomaszerowały do katedry na okazjonalny koncert.

Krystyny, które przyjechały z różnych regionów i miast, ciepło wyrażały się na temat gościny i przyjęcia w Szczecinie. Mam nadzieję, że Krystyny spędzą miło czas pobytu w Szczecinie.

Krystyny na Wałach Chrobrego / Fot. Elżbieta SadowskaKrystyny z Warszawy i.... / Fot. Elżbieta SadowskaZbiorowe zdjęcie Krystyn / Fot. Elżbieta Sadowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zastanawiam się czemu tak mało szczecińskich Krystyn przyszło na zlot.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to wszystkim Krystynom życzę wszystkiego najlepszego:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.03.2010 20:28

Co tam trzynastka! :) Zabobon nic więcej:) Korzystając z okazji, wszystkim Krystynom, życzę zdrowia i spełnienia chociaż części najskrytszych marzeń:) NAJLEPSZEGO ! :)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.