Facebook Google+ Twitter

"Krytyka Polityczna" promuje terroryzm?

"Pierwszym i na razie jedynym bankierem, którego zamknę w samochodowym bagażniku będzie Krzysztof Rybiński. W starożytnym polis Rybiński w najlepszym wypadku zostałby wygnany, a w najgorszym zabity” - tak o znanym ekonomiście pisze publicysta "Krytyki Politycznej" Cezary Michalski.

To nie koniec, jednak dziennikarskich popisów Michalskiego. Pisze on jeszcze, że Rybiński przynosi wstyd rodzajowi ludzkiemu. Chwali się też swoimi wzorcami oraz fascynacjami: „Będę musiał powrócić do dziecięcych fascynacji grupą Baader-Meinhof”- czytamy na niezależnej.pl

Sprawa jest na tyle poważna, że zainteresowała się nią Obywatelska Komisja Etyki Mediów, która w swoim oświadczeniu pisze, że Michalski stał się nostalgicznym promotorem terroryzmu. "Michalski testuje nas i naszą europejską cywilizację, by przekonać się ile jeszcze będziemy w stanie znieść obelg, poniżania czy zastraszania" - czytamy.

Komisja Etyki Mediów przypomina, że "Krytyka Polityczna" jest finansowana przez budżet państwa, a związana z nią Kazimiera Szczuka, współpracuje na co dzień z Polskim Radiem.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

wojciech szmidt
  • wojciech szmidt
  • 21.03.2012 08:10

"krytyka polityczna" w gdańsku pomaga żydom uzyskać plac przy ul.waryńskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 15.03.2012 09:43

"Krytyka Polityczna"- dała przykład 11 listopada 2011 roku, że są organizacją przestępczą która promuje przemoc. Zaprosili do Polski neofaszystów Niemieckich by rozbili przemarsz patriotów Polskich . Bo jak to inaczej nazwać. Baaa udostępnili im swój lokal ,by ich ukryć, gdyby ich szukała policja. Neofaszyści pluli na Polskie mundury .Marsz był spokojny ,zamieszki prowokowali właśnie lewacy których wspierała Krytyka Polityczna która jest Lewackim brukowcem finansowanym przez rząd Platformy. Dziś "Krytyka Polityczna", opluwa kościół ,gra na nucie antyklerykalizmu ,to jet bardzo prymitywna gra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.