Facebook Google+ Twitter

Kryzys. Hossa. Bessa - w obiektywie. Konkurs dla studentów

Uczelniana Komisja Kultury Samorządu Studentów UJ zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt: „Kryzys. Hossa. Bessa”

- Zagadnienia związane z kryzysem gospodarczym dominują w dzisiejszych mediach, dlatego chcielibyśmy dowiedzieć się w jaki sposób młodzi ludzie interpretują ten temat i jakie ma on dla nich znaczenie - tłumaczy koordynatorka projektu Katarzyna Kurek z UKK. - Dodatkowo chcemy pobudzić i sprowokować miłośników fotografii do działania i pokazania się szerszemu gronu, ponieważ zorganizujemy także wernisaż najlepszych prac - dodaje.

Do konkursu mogą przystąpić studenci z całej Polski. Wystarczy w obiektywie aparatu uchwycić odpowiedni moment, zrobić zdjęcie, nagrać je na CD i dostarczyć (pocztą lub osobiście) do siedziby samorządu SSUJ: Collegium Novum pok. 033, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, z dopiskiem „konkurs fotograficzny".

Zgłoszenia przyjmowane są od 1 marca do 4 maja 2009 roku. Wszystkie fotografie będą podlegać ocenie profesjonalnego jury, w skład którego wejdą członkowie Akademii Fotografii oraz ASP. Autorzy trzech najlepszych prac zdobędą atrakcyjne nagrody. Oprócz tego, zostanie przyznana nagroda publiczności fotografii, która szczególnie przypadnie do gustu osobom zgromadzonym na czerwcowym wernisażu.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej samorządu studentów UJ: www.samorzad.uj.edu.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.