Facebook Google+ Twitter

Krzemionki koło Ostrowca Świętokrzyskiego: Życie jak w neolicie!

Od 19 do 20 lipca 2014 roku na terenie Rezerwatu Archeologicznego Krzemionki koło Ostrowca Świętokrzyskiego odbywały się III Krzemionkowskie Spotkania z Epoką Kamienia. Dla miłośników prehistorii to wyjątkowa okazja tamtych czasów.

1 z 29 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Organizatorzy III Krzemionkowskich Spotkań z Epoką Kamienia przygotowali wiele interesujących wydarzeń. Fot. Krzysztof Krzak
Organizatorzy III Krzemionkowskich Spotkań z Epoką Kamienia przygotowali wiele interesujących wydarzeń. Fot. Krzysztof Krzak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Pani Adrianno, szczęśliwsze do pierwszego nieudanego porodu, do śmierci pierwszego dziecka, do pierwszej nowej "żony" partnera, do pierwszego poważniejszego zdarzenia jak np. ukąszenie żmii, złamanie kończyny, spotkanie z drapieżnikiem czy wreszcie infekcja rany. Na choroby bakteryjne, wirusowe czy odzwierzęce można było nabyć odporności, lecz jeśli się jej nie nabyło, to niestety... nie było zmiłuj!
Każdy dzień to walka o przeżycie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre zestawienie na koniec galerii - nr 28 z 29 , na którym w dodatku, najbardziej ze wszystkich zdjęć, życie w epoce kamienia jest wyjątkowo autentyczne. Kolejna pożyteczna i ciekawa impreza w Ostrowcu. Zatrwożyło mnie to dzielenie się mózgiem zmarłej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto wie? Może to życie bliższe regułom natury było dla ludzkości szczęśliwsze. Wraz z rozwojem cywilizacji powstawały nowe choroby.
Warto poznać warunki i reguły takiego stylu życia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak mi miło, że na świat przyszłam dopiero w XX w. n.e. a nie np. w IX w. p.n.e. :-D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.