Facebook Google+ Twitter

Krzysztof Czuma kontra blogerzy

Syn ministra sprawiedliwości Andrzeja Czumy - Krzysztof Czuma, zbulwersowany wpisem na blogu komentatorki politycznej Kataryny, żąda od serwisu blogowego Salon24 usunięcia tekstu i ujawnienia danych blogerki. W korespondencji z Igorem Janke, szefem Salonu24, Czuma nazywa blogerów m.in. "s..synami".

 / Fot. Screen10 maja 2009 roku, w nawiązaniu do opisanego w "Newsweeku" spotkania ministra Czumy ze stanową prokurator Lisą Madigan i dementi Andrzeja Czumy do tych informacji (fragment: "Informacja ta została wymyślona najprawdopodobniej w celu kryptoreklamy strony www należącej do kolegi dziennikarza Newsweeka"), Kataryna napisała:

"Udał nam się minister sprawiedliwości, nie ma co. [...] jestem dziwnie przekonana, że lada dzień informacje "Newsweeka" się potwierdzą i okaże się, że minister sprawiedliwości kolejny raz minął się z prawdą. Czuma musi mieć jakieś głęboko ukryte, za to wyjątkowo cenne na tym stanowisku zalety, że go Donald jeszcze trzyma".

Krzysztof Czuma chce usunięcia wpisu

Ten krytyczny wpis Kataryny zdenerwował syna ministra - Krzysztofa Czumę, który wysłał do administratorów serwisu blogowego Salon24 takiego maila:

"Uprzejmie proszę o 1) usunięcie kłamliwego i obraźliwego wpisu na blogu niejakiej "Kataryny". (...) 2) podanie nam danych kontaktowych autorki w celu skierowania pozwu sądowego. Zwracam uwagę, że to jest kolejna skarga na Państwa publicystkę. Jeśli autorka nie zostanie zobligowana do zaprzestania pisania kłamstw o Andrzeju Czumie, a Państwo nadal będziecie ukrywali jej personalia, to w pewnym momencie stracimy cierpliwość i pozwiemy wydawców tego portalu".

Kataryna opublikowała tego maila na swoim blogu i w tym samym wpisie odpowiedziała Czumie na jego prośbę. Blogerka stwierdza m.in., że minister, który sam nie przebiera w słowach, próbuje ją zastraszyć i uciszyć tylko dlatego, że wyraziła publicznie swoje wątpliwości co do jego wiarygodności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Czuma to pomyłka... lepiej jakby dał sobie spokój.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.05.2009 18:56

POchowali się

Komentarz został ukrytyrozwiń

A gdzie obrońcy demokracji, jak dwa lata temu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mlody Czuma sie wyglupil - nic nowego. Kataryna to u-nick (mozliwe, ze zbiorowy) tchorzliwych fanatykow kaczystanu.
W sumie najbardziel zblaznil sie Igor Janke, ktory nie zna nawet regulaminu swojego portalu!!!

Nie ma wolnosci (slowa takze) bez odpowiedzialnosci (za slowo takze)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Porażka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.