Facebook Google+ Twitter

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk będzie walczył z Dannym Greenem

W środę 30 listopada odbędzie się pierwszy pojedynek bokserski Krzysztofa Włodarczyka. Polak skrzyżuje rękawice z Dannym Greenem. Polski pięściarz będzie walczył po raz pierwszy od samobójczej próby z lipca tego roku.

 / Fot. Marek KaśkówRekordy zawodników pokazują, że większe szanse na zwycięstwo ma Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Polak wygrywał na ringach 45 razy, dwa razy przegrał i raz zremisował. Australijczyk Danny Green wygrał 27 walk, cztery razy ulegał swoim przeciwnikom. Zawodnicy stoczą bój o mistrzowski pas kategorii WBC. Włodarczyk zdobył pas tej kategorii pokonując rok temu w Łodzi Giacobbe Fragomeniego. Walka odbędzie się w Australii.

We wtorek odbyło się oficjalne ważenie zawodników. Waga pokazała symboliczną przewagę Włodarczyka. Danny Green jest lżejszy od Polaka zaledwie o 800 gramów. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk powiedział, że dostrzegł kilka słabych stron swojego przeciwnika. Polski bokser dodał, że styl boksowania Greena bardzo mu odpowiada oraz, że taktyka na walkę opracowana jest precyzyjnie.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wraca na ring po próbie samobójczej. Włodarczyk twierdził, że próbował popełnić samobójstwo ze względu na kłopoty rodzinne. Na szczęście próba samobójcza okazała się nieudana i Włodarczyk szybko wznowił treningi. W jakiej formie jest Krzysztof "Diablo" Włodarczyk? Przekonamy się, o tym już w środę 30 listopada.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.