Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15003 miejsce

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Poprawia się stan jego zdrowia

Stan Krzysztofa Włodarczyka stabilizuje się. Jak przyznał jego szwagier Tomasz Babiloński, "Diablo" jest przytomny i samodzielnie oddycha. W czwartek 21 lipca mistrz świata federacji WBC trafił do stołecznego szpitala na oddział toksykologiczny.

 / Fot. Fot. Marek Kaśków- Krzysiek jest przytomny, samodzielnie oddycha, co jakiś czas usypia, ale i się przebudza, kontaktuje, mówi powoli. Nie jest w śpiączce farmakologicznej i najważniejsze, że nie ma zagrożenia życia - powiedział w piątek wieczorem Tomasz Babiloński, który przebywa na oddziale toksykologicznym stołecznym szpitalu, gdzie leży Włodarczyk.

- W czwartek ok. godz. 13 Krzysiek zadzwonił do mnie i powiedział, że wziął dużą ilość leków. Stwierdził, że bardzo źle się czuje i poprosił, abym jak najszybciej przyjechał. Znam go 16 lat i wyczułem, że stało się coś strasznego. W tym samym czasie skontaktował się też z kolegą z grupy Tomkiem Hutkowskim, bowiem on, wraz z innym pięściarzem grupy 12round KnockOut Promotions Pawłem Kołodziejem, pojawili się w domu "Diablo" przede mną. W rozmowie telefonicznej przekazali mi, że Krzysiek jest nieprzytomny. Zaraz też pojawiła się karetka pogotowia - relacjonował dramatyczne wydarzenia szef teamu Babilon Promotion Tomasz Babiloński.

Na oddział toksykologiczny Szpitala Praskiego w Warszawie "Diablo" trafił w czwartek wieczorem po przedawkowaniu leków antydepresyjnych, które zażywał prawdopodobnie w związku z problemami rodzinnymi. - Trudno mi o tym mówić, bo Krzysiek jest moim szwagrem i przyjacielem, a Gosia, jego żona, moją siostrą. Jak w każdym związku były lepsze i gorsze dni. Przecież nie ma idealnych par. Ale nic nie wskazywało, że dojdzie do takiej sytuacji. Krzysiek nie powiedział mi wprost, że chce ze sobą skończyć, ale nikt nie wie, co siedzi w głowie drugiej osoby, jakie ona ma myśli - przyznał Babiloński


- Ostatnio byliśmy we dwóch na trzytygodniowych wakacjach w USA. Był w znakomitej kondycji psychicznej, cieszył się na perspektywę walki np. z mistrzem WBO Niemcem Marco Huckiem, codziennie przynajmniej raz trenował. Mówił, że nawet na urlopie musi ćwiczyć, bo inaczej będzie w złym humorze. Cieszył się, żartował, planowaliśmy powtórkę zaoceanicznej wyprawy zimą - dodał szwagier boksera.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Venesska
 • Venesska
 • 23.07.2011 16:08

Kocham Go ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń
SVEN
 • SVEN
 • 23.07.2011 14:30

CZY MI SIE WYDAJE CZY DOKŁADNIE 3 LATA TEMU WŁODARCZYK TEŻ PRÓBOWAŁ SIE ZABIĆ ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
wasawa
 • wasawa
 • 23.07.2011 13:27

R.I.P

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maciej przed
 • Maciej przed
 • 23.07.2011 13:10

Wszyscy czekamy na powrot do zdrowia znakomitego polskiego sportowca

Komentarz został ukrytyrozwiń
orina
 • orina
 • 23.07.2011 12:47

Wracaj szybko do zdrowia ,bądz dzielny,dasz rade ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna
 • Anna
 • 23.07.2011 11:59

Krzysiek trzymaj się i wracaj szybko do zdrowia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.