Facebook Google+ Twitter

Krzysztof Globisz przeszedł wylew? Informację zdementowała agentka aktora

Media obiegła informacja, że Krzysztof Globisz doznał wylewu krwi do mózgu. Serwis TVN24 podał, że wybitny polski aktor znajduje się w jednym z warszawskich szpitali gdzie przeszedł operację. Informacje dementuje menadżerka aktora.

 / Fot. By Franciszek Vetulani (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsKrzysztof Globisz utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej po przebytej operacji - podał TVN24. Jego stan ma być poważny - twierdzi stacja.

Tymczasem menadżerka aktora, Lucyna Kobierzycka, zdementowała te informacje. "To bzdury. Krzysztof nie jest w śpiączce, nie miał wylewu, nie ma nawet cukrzycy. Rzeczywiście przebywa w szpitalu. Jesteśmy dobrej myśli" - powiedziała serwisowi Onet.

Krzysztof Globisz urodził się w 1957 r. w Siemianowicach Śląskich. Jest cenionym i wielokrotnie nagradzanym aktorem, jak również wykładowca krakowskiej PWST, której jest absolwentem. Zadebiutował w 1980 r. w spektaklu "Ameryka". Zagrał w kilkudziesięciu filmach, ostatnio w "Kamieniach na szaniec" i "Jacku Strongu".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Małem okazję poznać i rozmawawić z Krzysztofem Globisza o którym ówczesny rektor PWST w Krakowie Jerzy Stuht mówił z szacunkiem Maestro nie mniejszym niż o Jerzym Treli

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko w tym roku było kilka tego typu przykładów: Anna Przybylska, Wojciech Jaruzelski, Krzysztof Globisz. Zawsze informacja wychodziła z tabloidów ("Fakt" i "Super Express") lub w przypadku aktorki z serwisu plotkarskiego. Ci, którzy odpowiadają za publikację niepotwierdzonej wiadomości doskonale zdają sobie sprawę z konsekwencji. Najczęściej kolejne media już tylko powielają newsa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie, rozumiem, że to też było kłamstwo. Jak widać, media nie tylko pudrują rzeczywistość, manipulują, czy też służą doraźnej polityce, ale po prostu oszukują. Bardzo nie lubię, gdy później pojawia się wyjaśnienie, że ktoś się "przejęzyczył", lub "źle wysłowił". Nazywajmy rzeczy po imieniu. Albo coś jest informacją, albo zwykłą kpiną z odbiorców, wyrządzającą niepowetowaną szkodę osobom, o których się pisze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mateuszu, a co pan powie na to, że jeden z portali poinformował o śmiercie jednej z aktorek?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tego wniosek, że TVN24 - poważna stacja informacyjna po prostu kłamie w sprawie Krzysztofa Globisza. News został powtórzony przez wszystkie znaczące portale.
Wniosek: przepisują wszystko absolutnie bezkrytycznie, bez sprawdzenia informacji.
Drugi wniosek : jeżeli TVN24 kłamie w tej jednej sprawie, to może w innych też ? (pytanie retoryczne)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.