Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4094 miejsce

Krzysztof Grzegorek zrezygnował

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-09 20:43

Świętokrzyski poseł PO, Krzysztof Grzegorek, zrezygnował z funkcji przewodniczącego Rady Powiatowej Platformy Obywatelskiej w Skarżysku Kamiennej. Do czasu zwołania zjazdu powiatowego partii- to stanowisko będzie pełnił senator Michał Okła.

Krzysztof Grzegorek złożył rezygnację w czasie posiedzenia zarządu wojewódzkiego PO. Stwierdził, że nie chce szkodzić wizerunkowi Platformy Obywatelskiej, będzie też dążyć do jak najszybszego wyjaśnienia zarzutów, które pojawiły się pod jego adresem.

Według doniesień mediów, Krzysztof Grzegorek może być zamieszany w aferę korupcyjną. Miał przyjąć ponad 20 tysięcy złotych łapówki od firmy farmaceutycznej. Był wtedy ordynatorem oddziału ginekologiczno - położniczego szpitala w Skarżysku. Dyrektorem lecznicy był w tym czasie Michał Okła.

Krzysztof Grzegorek twierdzi ,że został niesłusznie pomówiony. Po pojawieniu się podejrzeń o korupcję zrezygnowłl ze stanowiska wiceministra zdrowia, został też, na swój wniosek, zawieszony w prawach członka klubu Platformy Obywatelskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.