Facebook Google+ Twitter

Krzysztof Ignaczak: Marzę, by zdobywać kolejne medale

8 kwietnia na antenie Polsat Sport, w wydaniu Polska 2014 Stephane Antiga zaprezentuje skład kadry na pierwszą część sezonu reprezentacyjnego. Wśród zawodników zabraknie libero Krzysztofa Ignaczaka?

"W tym momencie nikt do mnie nie dzwonił, nie konsultował się ze mną. Prawdopodobnie oznacza to tyle, że mnie w tej reprezentacji nie będzie. A szkoda, myślałem, że przez ten ostatni okres na tyle dobrze grałem, iż udowodniłem swoją przydatność. Jestem gotów pomóc reprezentacji i tutaj nic się nie zmieniło. Czekam na 8 kwietnia, zobaczymy"- powiedział w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Krzysztof Ignaczak.

Libero Asseco Resovii Rzeszów nie ukrywa, że chciałby wraz z kolegami z drużyny walczyć o medal podczas mistrzostw świata rozgrywanych na jesieni w Polsce. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że trener może mieć wizję, która nie obejmuje jego osoby. Igła jest doświadczonym siatkarzem i pomimo 35. lat czuje, że jeszcze może wiele osiągnąć. Jak sam przyznaje, nie jest w stanie wyliczyć ilu zawodników przewinęło się przez jego karierę w reprezentacji.

W rozmowie Ignaczak zaznacza, że marzy, by grać w reprezentacji, ponieważ w ten sposób może realizować swoje ambicje. Pragnie grać, póki będzie w dobrej formie. Oświadczył również, że jeżeli uzna, że nie daje rady, to ustąpi miejsca młodszym kolegom.

Oficjalny skład reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn poznamy już 8 kwietnia o godz. 20:00 na antenie Polsatu Sport.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.