Facebook Google+ Twitter

Krzysztof Jackowski: Matka Madzi może być w niebezpieczeństwie

Sprawa śmierci Madzi z Sosnowca wciąż odbija się głośnym echem. Im dłużej trwa śledztwo, tym więcej pojawia się wątpliwości.

 / Fot. Dziennik ZachodniMinęły już dwa miesiące od znalezienia zwłok dziecka. W mediach prawie codziennie pojawiają się informacje, a raczej "strzępki" informacji o przebiegu śledztwa.

Społeczeństwo czuje się coraz bardziej oszukane i z niecierpliwością czeka na finał całej sprawy. Wciąż padają nowe sugestie i domysły. Całą sprawą od samego początku interesuję się też znany jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski.

Tylu jest jego zwolenników, co przeciwników. Jedni wierzą w jego nadprzyrodzone zdolności, inni uważają go za człowieka z wybujałą fantazją.
Przyznać trzeba, że kilka z jego rzekomych wizji w sprawie zaginięcia dziecka, można uważać za trafione.

Odnosząc się do ostatnich wydarzeń - zniknięcia Katarzyny Waśniewskiej, w rozmowie z Wirtualną Polską, Jackowski stwierdził, że została do ucieczki namówiona. "Sama na to nie wpadła, komuś, kto podrzucił jej pomysł ucieczki, zależało, by zatrzeć rzeczywistą informację o okolicznościach śmierci dziewczynki".

Sugeruje również, że W. może być w niebezpieczeństwie. "Ta dziewczyna świetnie ukrywała prawdę, wylewała sztuczne łzy, ale ta gra ma swoje granice. Ktoś może obawiać się, że fakty wyjdą na jaw. Myślę, że tak, czy inaczej, sprawa ucieczki szybko się wyjaśni, Katarzyna odnajdzie się w ciągu kilku dni. Nie wytrzyma napięcia i powie, jak było. Pogrąży w zeznaniach dwie osoby, które od początku uczestniczyły w sprawie tajemniczej śmierci dziecka" - stwierdza.

Jak się okazało, sprawa ucieczki się wyjaśniła. Przynajmniej w części, bo Katarzyna W. odnalazła się już wczoraj. Nie do końca wiadomo jednak, czemu służyć miała ta ucieczka i czy faktycznie, jak wielokrotnie sugerowano, była "medialna".

Być może, opuszczenie przez W. mieszkania w Łodzi, które udostępnił małżeństwu Krzysztof Rutkowski to zapowiedź kolejnych przełomów w sprawie.
Prokuratura nie zastosowała wobec Katarzyny W. żadnych dodatkowych środków zapobiegawczych. Jak powiedziała rzecznik Prokuratury, Katarzyna W. jest osobą wolną i dopóki stawia się na każde wezwanie, nie ma podstaw, by stosować wobec niej dodatkowe środki zapobiegawcze.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

LUSIA
 • LUSIA
 • 11.04.2012 21:16

dokąd ten cyrk z tą waśniewską zamknąć do więzienia to szybciej ujawni prawdę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Enter
 • Enter
 • 09.04.2012 10:49

AAAAAAAAAAAAAAAAA Psychiatra potrzebny. Od zaraz.!!!!! Cito AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krzysztof Jackowski już od pierwszych chwil tej irracjonalnej sprawy twierdził, że ma ona drugie dno. I to się sprawdza, dlatego z zainteresowaniem czytam jego prognozy, bo są jednymi z bardziej wyważonych wśród wielu innych pojawiających się na ten temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tadeusz R.
 • Tadeusz R.
 • 08.04.2012 17:23

Ktoś wpadł na cudowny pomysł. Zamist bandytów zamykać za kraty i utrzymywać ich na koszt podatników, wysyła się takich do psychiatryków i..., chyba dalsze komentarze są już zbyteczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ff
 • ff
 • 07.04.2012 14:52

bartku zapraszamy za kraty tak pieknie sie usmiechasz.Chca cie poznac chłopaki dla .ktorych zatanczysz przebrany w rozowa sukienke przeciez tak lubisz sie przebierac...

Komentarz został ukrytyrozwiń
witka
 • witka
 • 07.04.2012 13:24

Moim zdaniem ktoś kto jej pomagał w tej zbrodni kazał jej się podtruć aby ją zabrali do psychiatryka ,a pózniej jak ona coś powie, to wspólnicy powiedzą że jest wariatką.Uważam że ktoś nią kieruje co ma robić robi wszystko żeby Kasia nic nie ujawniła Mowie wam ten wujek też dużo wie tylko jest zastraszony

Komentarz został ukrytyrozwiń
kvina
 • kvina
 • 06.04.2012 23:18

A mnie sie wydaje ze ona kryje mężulka ale juz niebawem dowiemy sie prawdy,ona niewytrzyma i powie wkoncu prawde a wtdy Bartusiu juz niebedziesz pokrzywdzony tylko oskarzony.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elektra
 • elektra
 • 06.04.2012 13:51

Jest wolna i spokojnie może prysnąć za granicę... a potem szukaj wiatru w polu. I oczywiście wszystkich to zaskoczy...

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędruś
 • jędruś
 • 06.04.2012 12:03

tez sądze ze jest w niebezpieczęństwie... areszt i więżienie to nieprzyjemna sprawa

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 06.04.2012 08:25

sama ucieczka paniczna przed wariografem to jest istotna informacja...strach przed ujawnieniem prawdy był przyczyną ucieczki i tyle...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.