Facebook Google+ Twitter

Krzysztof Jotko odniósł sukces. Wygrał w najlepszej organizacji MMA!

MMA (mieszane sztuki walki) od czasu wprowadzenia Mariusza Pudzianowskiego do KSW się w Polsce bardzo rozwinęły. W piątek byliśmy tego świadkami, kiedy Krzysztof Jotko (14-0) udanie zadebiutował w UFC.

Sonda

Czy Krzysztof Jotko utrzyma się na dłużej w UFC?

 / Fot. By Lee Brimelow (cropped from DSC_0029) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsUFC, czyli Ultimate Fighting Championship to najlepsza organizacja MMA na świecie. W Polsce prym wiedzie KSW (Konfrontacja Sztuk Walki), ale marzeniem każdego zawodnika jest dostać się właśnie do UFC, które za rok zorganizuje galę w Polsce.

Niepokonany Jotko w oktagonie spotkał się z utalentowanym Brazylijczykiem, Bruno Santosem (13-1). Większość fachowców i kibiców uważało, że to właśnie Polak zanotuje pierwszą porażkę w karierze. Tak się jednak nie stało i podopieczny Mirosława Oknińskiego pokonał brazylijskiego atletę jednogłośną decyzją sędziów w stosunku 29-28, 29-28 i 30-27.

W UFC, oprócz Jotki możemy oglądać też Piotra Hallmanna i Daniela Omielańczuka, którzy również udanie zadebiutowali w najlepszej organizacji MMA na świecie. Krzysztof Jotko, podobnie jak oni, ma również mocarskie plany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.