Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18902 miejsce

Krzysztof Kononowicz - człowiek o którym mówi cała Polska

Choć w sondażach przedwyborczych popiera go zaledwie 3 proc. mieszkańców Białegostoku, w internecie robi prawdziwą furorę. Nagrania z przemówieniami Andrzeja Kononowicza krążą po sieci niczym łańcuszki szczęścia.

fot. Kadr z przemówienia Krzysztofa Kononowicza W niedzielę 12. listopada mieszkańcy Białegostoku zadecydują kto w ich mieście zostanie prezydentetem. O to stanowisko ubiega się siedmiu kandydatów. Jednym z nich jest Krzysztof Kononowicz, o którym za sprawą nietypowych spotów wyborczych, zrobiło się głośno w całej Polsce. Internauci wymieniają się co ciekawszymi nagraniami z udziałem kandydata, a niektórzy deklarują nawet, że to właśnie na niego oddadzą swój głos – jestem z Białegostoku i chyba będę na niego głosował – pisze na forum jeden z internautów. Czym urzekł internautów Krzysztof Kononowicz?

W spotach wyborczych bez ogródek opowiada o sobie i swoim życiu – posiadam swoja posiadłość - domek drewniany. Mam matkę, brata, tatuś nie żyje, ale tatuś bardzo jest mój bardzo, bardzo zasłużony. Walczył o Warszawę, walczył o Polskę, walczył o Boga, ale nie ma ojca, odszedł. Jak ja mówię zmienił miejsce zamieszkania. Jest w niebie teraz i stamtąd patrzy, jak ja kandyduję na prezydenta miasta Białegostoku.

Białystok czeka rewolucja

Zaciekawienie budzi także program wyborczy kandydata, z którego wynika, że po wyborach Białystok czekają rewolucyjne zmiany. Krzysztof Kononowicz chce zlikwidować "całkowicie dla młodzieży" alkohol, papierosy, narkotyki i wyprowadzić policję na ulicę – od tego oni są, od tego są oni, od tego są – zaznacza Kononowicz. Koniec z przemytem na granicy z Białorusią, kandydat chce całkowicie go zlikwidować.

Bezpieczniej zrobi się także na białostockich ulicach, gdyż po wyborach kierowcy będą karani praktycznie "za wszystko". Ale nie tylko zmotoryzowani zostaną wzięci pod lupę. Następni w kolejce są architekci – zimową porą będą robić plany budowy dróg, a na wiosnę wyjdą z budową ulic – mówi w swoich spotach wyborczych Kononowicz.

"Zero tolerancji dla młodzieży"

Specjalny program przygotował również dla młodzieży. Według Kononowicza uczeń, który będzie zachowywał się "po chamsku" nie otrzyma promocji do następnej klasy. Ponadto młodzież będzie mogła przebywać na ulicach tylko do godziny 20. Po tej godzinie złapane dzieci będą przewożone do domu opieki, z którego swoje pociechy odbierać mają rodzice. Przy odbiorze, rodzic będzie musiał podpisać oświadczenie, że jego dziecko nie będzie już więcej przebywało poza domem po godzinie 20. Niestety, młodzi ludzie również po szkole nie będą mogli pozwolić sobie na chwile wolności, gdyż z placówek edukacyjnych będą ich odbierać rodzice. – Jeżeli ojciec pracuje od 7 to o 14 jest już wolny i może odebrać córkę lub syna do domku. Nie będzie wtedy bandyctwa i niczego – zapewnia kandydat i dodaje – trzeba się wsiąść za młodzież, która sobie za dużo pozwala. Za dużo pije wódki, za dużo pije piwa, za dużo pije alkoholu i tylko przychodzą i rozrabiają.


Jak na takie propozycje zareagują mieszkańcy Białegostoku? Przekonamy się o tym już w niedzielę. Jedno jest pewne – podobają się one internautom.

Wypowiedzi Krzysztofa Kononowicza można zobaczyć:

http://www.youtube.com/watch?v=gIkR3I-3FTM&mode=related&search =


Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

parodia, albo raczej tania prowokacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krzychu fajny jest... niestety troche na bakier.. ale fajny "pozytywnie zakrecany" tylko co na to mieszkancy Bialegostoku????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja obejrzałam wszystkie - ubaw po pachy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oglądałem jego przemówienia kilkanaście razy i polecam wszystkim, którzy są w złym humorze - naprawdę pomaga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miałem o nim pisać. Zjawiskowy jest. Dziś w "Faktach" ponownie był. Na YouTube.com jego przemówienie obejrzało już grubo ponad milion użytkowników... ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gościu zabawny jest... Już cała polska o nim mówiła :-] Wczoraj "Fakty" a dziś gazeta.pl i raduio ZET....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.