Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34567 miejsce

Krzysztof Kononowicz: wygram wybory, bo mam plan

Idol internautów, Krzysztof Kononowicz, w wyborach na prezydenta Białegostoku nie przeszedł do II tury wyborów. Ale przegrana w wyborach to jeszcze nie koniec walki o fotel prezydenta miasta - mam plan jak zrobić, żeby wygrać - mówi Krzysztof Kononowicz w rozmowie z gazetą Wiadomości24.pl.

Krzysztof Kononowicz. Fot. Fragment spotu wyborczego kandydata. Jak wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie regionalnego dziennika - "Gazeta Współczesna", w drugiej turze wyborów prezydenckich w Białymstoku spotkają się Tadeusz Truskolaski (PO) i Marek Kozłowski (PiS). W przedbiegach odpadł idol internautów - Krzysztof Kononowicz. Jednak podczas rozmowy z Wiadomości24.pl w jego głosie nie słychać przegranej - zostanę prezydentem, bo mam plan jak wygrać wybory - mówi kandydat. Jaki to plan? Na razie kandydat nie chce zdradzać szczegółów. Jedno jest pewne - jeśli go zdradzi natychmiast wieść ta obiegnie całą Polskę. Bo nie ma chyba w kraju osoby, która nie znałaby kandydata z Białegostoku.

O Krzysztofie Kononowiczu zrobiło się głośno po emisji jego spotów wyborczych w Internecie. Sam kandydat nie ukrywa zadowolenia z rosnącej popularności - cieszy mnie to że jestem znany - mówi w rozmowie z nami Kononowicz. – I to bardzo – dodaje. Według kandydata z Białegostoku, popierają go starsze osoby i młodzież. Bo to właśnie do niej adresowany jest program wyborczy. Kandydat zapowiada w nim m.in.:. likwidację "całkowicie dla młodzieży" alkoholu, papierosów, narkotyków. Kononowicz planuje wyprowadzić policję na ulicę – od tego oni są, od tego są oni, od tego są – zaznacza Kononowicz. Młodzież zaraz po zajęciach w szkole miałaby być odbierana i zawożona do domu przez rodziców. Także po godzinie 20 młodzi ludzie bez opieki nie będą mogli spacerować i chodzić po ulicach miasta. Ale to nie wszystkie pomysły Kononowicza. Jak sam przyznaje, na bezrobociu miał wiele czasu, aby opracować dobry plan dla Białegostoku.Zobacz spot wyborczy Kononowicza!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bez komentarza...Pozdrawiam Pani Agato

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.