Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10998 miejsce

Krzysztof Mielewczyk, mąż senator Doroty Arciszewskiej, wśród ofiar katastrofy na Pomorzu

Do katastrofy śmigłowca doszło w Wygoninie pod Kościerzyną . Na miejscu zginęły trzy osoby, które nim leciały. Wśród nich Krzysztof Mielewczyk, jeden z najbogatszych przedsiębiorców w województwie pomorskim, mąż posłanki PiS, Doroty Arciszewskiej.

 / Fot. Marek ŚlusarczykZ informacji przekazanych dotychczas przez strażaków wynika, że śmigłowiec Robinson r44 Raven II, należący do osoby prywatnej, spadł na pole i zapalił się po zderzeniu z ziemią.

Wg biura prasowego wojewody gdańskiego, prawdopodobnie był to prywatny śmigłowiec, który zmuszony został do lądowania awaryjnego. Jak podają świadkowie, chwilę przed upadkiem maszyny słychać było, że przestały pracować silniki.

Rzecznik prasowy PSP w Kościerzynie poinformował TVN24, że cała trzyosobowa załoga zginęła na miejscu, a szczątki maszyny były rozrzucone na powierzchni około tysiąca metrów kwadratowych. „Kiedy przyjechaliśmy na miejsce były już zgliszcza nie było kogo ratować” - mówili strażacy.

Świadkowie twierdzą, że na chwile przed katastrofą słyszeli jak przestał pracować silnik maszyny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tragedia niesamowita! Wyobrażam sobie jak wsiadają do tego śmigłowca, jak zajęci są sprawami bieżącymi, jak układali sobie plany na najbliższe minuty i godziny, a tu... w jednej sekundzie zmienia się wszystko i... nie ma już następnych sekund, minut, godzin... Pogrążyli się w nicości...

Najbliżsi i inni wierzący przedłużą historię tych ludzi poprzez bajanie, że "odeszli na wieczną służbę do Pana Boga" i utrzymanie ich jeszcze przez jakiś czas w pamięci. Tyle po nich zostało...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.