Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

37601 miejsce

Krzysztof Rutkowski bohaterem gry komputerowej

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-06-12 14:15

Łódzki detektyw Krzysztof Rutkowski - postać kontrowersyjna, a ostatnio mocno na bakier z prawem - trafi do świata gier komputerowych. Stało się tak za sprawą warszawskiej firmy wydawniczej Play Publishing, która zapowiada wydanie w Polsce gry pod tytułem "Detektyw Rutkowski: Wielki powrót".

Eks detektyw Krzysztof Rutkowski agentem oo8? / Fot. Express IlustrowanyZ myślą o podbiciu zachodniego rynku (w wersji anglojęzycznej), gdzie osoba "Rutiego" może być nieznana - wydawca planuje dystrybucję gry pod tytułem "Super Agent 008".

Informacje na temat nowo powstającej produkcji łatwo znaleźć w internecie, łącznie z projektami okładek gier. Obwoluta "Detektywa Rutkowskiego" ma ukazywać bohatera z szelmowskim uśmiechem, dzierżącego w dłoni dymiącego "gnata", na tle Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W wersji "Super Agent 008" Rutkowskiego już trudno rozpoznać. Z twarzy postaci na zdjęciu znikł uśmiech, oczy zasłaniają czarne okulary, a z blondyna stał się brunetem. Ostał się za to "gnat" i PKiN.

Gra z Rutkowskim ma składać się z dziesięciu misji, w których wcielając się w funkcjonariusza jednostki Rutkowski Patrol gracz będzie musiał stawić czoło rozmaitym bandytom, począwszy od handlarzy narkotyków, a na porywaczach skończywszy. Wykonując swoje misje zwiedzi m.in. bazę wojskową, laboratorium chemiczne, opuszczoną fabrykę.
(pij)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • J. S
  • 02.07.2007 18:39

... grafika też ma być niczego sobie. Taka jak w hitowym DN3D... To będzie (s)hit.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.