Facebook Google+ Twitter

Krzysztof Rutkowski: Matka złamała Madzi kark

Zdaniem Krzysztofa Rutkowskiego Katarzyna W., mogła ukręcić kark małej Madzi.

 / Fot. PAP/Andrzej Grygiel12 lipca 2012, Krzysztof Rutkowski nagle pojawił się przed katowicką prokuraturą. Tam właśnie Katarzyna W. usłyszała od śledczych zarzut zabójstwa swojej córki Magdy. Rutkowski powiedział, że "Madzia miała bezwładną, jak u lalki, główkę". Podkreślił, że podejrzewał, że mogła mieć skręcony kark. Zaakcentował stanowczo - "ukręcono jej główkę" - czytamy w Onet.pl. Według prokuratury śmierć dziecka nastąpiła nagle i gwałtownie.

Krzysztof Rutkowski twierdzi, że zbrodnia dokonana na dziecku mogła nastąpić 24 stycznia 2012 roku, po południu. To wtedy, był już wieczór, mąż Katarzyny W., Bartłomiej, pomógł żonie Katarzynie znieść wózek z malutką Madzią. Oboje rozstali się po wyjściu z domu.

Czytaj także: Zarzut zabójstwa dla matki małej Madzi z Sosnowca


Katarzyna w tym czasie miała zostawić córeczkę u swojej matki i zaraz wrócić. Ojciec Bartłomiej pojechał zaś do pracy zawieźć zwolnienie lekarskie, a w drodze powrotnej miał wstąpić do sklepu po pieczarki na wieczorną pizzę. Ale Katarzyna - zdaniem Rutkowskiego - "wróciła z Madzią do domu i wtedy zabiła dziecko".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Rutkowski się minął z powołaniem. Powinien pisać książki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 13.07.2012 23:33

Kiedy ktoś uspokoi tego karalucha ? Naigrawa się z Policji, tak samo z Prokuratury i kłapie co ślina na jęzor przyniesie. Dlaczego jest niedowład władzy ? Jak długo można tolerować publiczne, ordynarne chamstwo ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.