Facebook Google+ Twitter

Krzysztof Rutkowski. Pasmo sukcesów przerywane problemami z prawem

Krzysztof Rutkowski ma na swoim koncie wiele dokonań w poszukiwaniu ludzi w najgłębszych i najtajniejszych zakamarkach Polski i państw obcych Trudno o lepszego detektywa. Ale mimo wszystko, Krzysztof Rutkowski nie ma łatwego życia.

Krzysztof Rutkowski nie ma łatwego życia. Blisko 6 lat temu, zatrzymany przez ABW i tymczasowo aresztowany, w związku z podejrzeniem m.in. o pranie brudnych pieniędzy, potem skazany na 1,5 roku więzienia przez sąd w Antwerpii, za bezprawne zatrzymanie w tym mieście poszukiwanego Polaka, a przed trzema laty ruszył przeciwko niemu przed Sądem Okręgowym w Katowicach proces karny, w związku z zarzutami uczestnictwa w tzw. śląskiej mafii paliwowej. W 2010 r. do Sądu Rejonowego w Bytomiu wpłynął akt oskarżenia, w sprawie prowadzenia bezprawnej działalności detektywistycznej. Teraz Rutkowski ma problemy z prokuraturą w Katowicach, w związku z udziałem w poszukiwaniu malutkiej Magdy z Sosnowca.

Ma też trudne i bardzo trudne sprawy – osobiste. Kilka dni temu trafiły do mediów informacje, iż jego narzeczona - doktorantka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, w poniedziałek 13 lutego chciała skoczyć z 9. piętra Collegium Jana Pawła II. Luiza K. próbowała popełnić samobójstwo. Nie są dobrze znane powody jej desperacji. Na szczęście w porę przybyły na miejsce: policja, straż pożarna i pogotowie. Kobieta siedziała na oknie, gotowa do skoku, ale w końcu zeszła z okna, choć kontakt z nią był utrudniony. Polskatimes.pl informuje, że trafiła do szpitala - najpierw na toksykologię, a teraz przebywa w szpitalu neuropsychiatrycznym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.