Facebook Google+ Twitter

Krzysztof Stelmaszyk w Sopocie – „Serca Gwiazd“ dla Marcina

Głównym bohaterem najbliższego spotkania z cyklu „Serca Gwiazd“, organizowanego przez Przemka Szalińskiego wraz z Komitetem Pomocy Dzieciom będzie aktor – Krzysztof Stelmaszyk.

Spotkanie będzie miało miejsce 16 kwietnia w Zatoce Sztuki w Sopocie o godzinie 15:00.
Spotkanie z Krzysztofem Stelmaszykiem w Sopocie odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 15. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Przemka Szalińskiego
Krzysztofa Stelmaszyka nie trzeba przedstawiać nikomu. Starszym widzom znany choćby z serialu „Radio Romans“, młodszym zaś z sitcomu „Mamuśki“, czy hitu TVP2 – „O mnie się nie martw“. Spotkanie poprowadzi dziennikarka Radia Gdańsk – Beata Szewczyk. Każdy będzie mógł zadać pytanie zaproszonemu Artyście.

Spotkanie będzie okazją do posłuchania historii i anegdot z życia Stelmaszyka, ale także do nabycia wielu książek, płyt z autografami gwiazd estrady.

Tym razem wszystkie zebrane fundusze przeznaczone będą na rehabilitację i zakup specjalistycznego łóżka dla 13-letniego Marcina z Sopotu, chorującego na porażenie mózgowe, paraliż prawej strony ciała, wodogłowie, padaczkę i zaburzenia wzroku.

Oprócz choroby Marcina rodzina ma także bardzo trudną sytuację finansową.
Wszystkie fundusze zebrane w dniu 16 kwietnia 2016 przeznaczone będą na leczenie Marcina. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Przemka Szalińskiego
Krzysztof Stelmaszyk odwiedzi chłopca przed spotkaniem z cyklu "Serca Gwiazd".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.