Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26841 miejsce

Krzysztof Ziemiec spotka się ze studentami na UW!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-22 11:00

W najbliższy czwartek, 23 lutego, znany dziennikarz TVP Krzysztof Ziemiec spotka się ze studentami na Uniwersytecie Warszawskim. Opowie m.in. o niełatwej pracy dziennikarza oraz wypadku, w wyniku którego został poparzony.

Krzysztof Ziemiec to znany i ceniony dziennikarz. / Fot. P. MaksymSamorząd Studentów UW serdecznie zaprasza wszystkich studentów i zainteresowanych na spotkanie z Krzysztofem Ziemcem, znanym i cenionym dziennikarzem TVP. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 23 lutego 2012 o godzinie 18 w sali konferencyjnej (s. 200) w siedzibie Samorządu Studentów UW (Krakowskie Przedmieście 24, Mały Dziedziniec Kampusu Głównego UW).

Krzysztof Ziemiec opowie o swoich nietypowych studiach, o tym, jak powrócił do "Wiadomości" po ciężkim poparzeniu, roli dziennikarstwa we współczesnym świecie i niełatwej pracy dziennikarza. W trakcie spotkania będzie można zadawać naszemu gościowi pytania.

Krzysztof Ziemiec obecnie prowadzi "Wiadomości" w TVP1. Wcześniej był związany m.in. z TVP PULS czy Polskim Radiem. Mira Suchodolska przeprowadziła z Krzysztofem Ziemcem wywiad dotyczący wypadku, w wyniku którego dziennikarz doznał poparzenia. Rozmowa ukazała się w formie książkowej pod tytułem „Wszystko jest po coś”.

Spotkanie poprowadzi Przemysław Maksym, dziennikarz Wiadomości24.pl.
Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.