Facebook Google+ Twitter

Krzywdząca manipulacja ze strony mediów

Kilka dni temu na łamach internetu ukazała się kolejna wyssana z palca informacja na temat pary aktorów - Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Okazała się ona zwykłą manipulacyjną zagrywką ze strony mediów.

News donosił o rzekomym kryzysie w związku pary aktorów, który zwiastować miały zakupy akcesoriów do nowego domu pary. Aktorka zrobiła je ponoć w samotności. Nie ma się co dziwić, bo pełno jest w mediach pomówień na temat pary, jak z resztą również i na temat wielu innych artystów. Często pojawiają się treści, starające się okaleczyć dobre imię osób publicznych. Jednak tym razem udało się doszukać pewnej ciekawostki. Nie byłoby to tak zaskakujące, gdyby nie jeden szczegół.
Artykuł, który ukazał się w prasie, w maju 2007, a dokładnie w dniach 26-27 maja 2007 roku. / Fot. Fot. Materiały prasowe z albumu autorki
Otóż, artykuł o takiej samej treści pojawił się w mediach już raz, a mianowicie w 2007 roku Osoba, zajmująca się publikacją, zrobiła także zdjęcia w zaistniałych okolicznościach, które załączyła do artykułu. W newsie, który pojawił się w prasie przed laty, pojawiło się inne imię, a w treści sprzed kilku dni podmieniono je na Mikołaja.
Artykuł sprzed kilku dni; maj 2014 / Fot. Fot. Materiały prasowe z albumu autorki

To znakomity dowód na to, jak krzywdzącą i niesprawiedliwą bywa manipulacja mediów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.