Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29867 miejsce

Ks. Antoni z "Plebanii" popiera Platformę. "Moja gospodyni startuje z PiS"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-10-06 20:45

Ofensywa Platformy trwa. W paśmie audycji wyborczych w telewizji publicznej można obejrzeć spot, w którym Włodzimierz Matuszak, aktor wcielający się w postać ks. Antoniego oznajmia, że popiera PO.

źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wlodzimierz_Matuszak.jpg źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Katarzyna_Laniewska.jpg / Fot. Wikipedia"Kochani, nie będę was namawiał, żebyście poszli w niedzielę do kościoła" - mówi w klipie serialowy ksiądz. Po czym dodaje: "Moja serialowa gospodyni kandyduje do senatu z partii PiS. A ja popieram Platformę, całym sercem".

Katarzyna Łaniewska-Błaszczak, występująca w serialu "Plebania" w roli Józefiny, kandyduje do senatu z list Prawa i Sprawiedliwości z Warszawy.



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

siostra Klaudyna
  • siostra Klaudyna
  • 07.10.2011 10:14

Babcia Józia będzie lepiła pierogi, parzyła ziołową herbatkę i pilnowała aby szanowni senatorzy nie pili za dużo kawy , ........ rzeczywiście wiek startujących powinien być też ograniczony , górny pułap to 55 lat .

Komentarz został ukrytyrozwiń
mika
  • mika
  • 07.10.2011 07:04

Babciu Józiu odejdź z Plebanii i nie tkwij w tym żałosnym środowisku powców i matuszaka który ma jakieś problemy

Komentarz został ukrytyrozwiń
mika
  • mika
  • 07.10.2011 07:02

wg mnie ten spot jest niesmaczny pod kazdym wzgledem, co za duren zeby popierac po i jeszcze sie czepia ze moja kolezanka z planu popiera pis, i co z tego? niektórzy po prostu potrafią zauważyć co jest nie tak, widać że ks antoni nie potrafi, a skoro popiera po z którego niby też chodzą do kościoła to do czego ta wstawka ze nie zachecam was do pojscia do kościoła? tego raczej bym sie po sld mogła spodziewać, a matuszak do czego to wypowiada, aż tak bardzo chce sie odciąć od swojej serialowej roli? żenadaa
chwytają sie wszystkiego żeby tylko wygrać a ja powiadam wam że kolejne lata z PO to wyrok śmierci

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzecz jasna, że jakość życia schodzi coraz niżej. Nie wiem jednak czy należy się przejmować komediantami. Raczej zastanowić na głębszymi przyczynami.
link
link

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 07.10.2011 06:07

babacia Jozia bedzie kopyca sztrykowac

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy układ polityczny!

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 06.10.2011 21:38

A babcia Józia co chce zrobić w senacie ? [ prawie 80 lat ?]

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 06.10.2011 21:36

Bo u nas nadal się liczy kto więcej obieca. Palikot nie startuje dla kasy ? To dlaczego zalega z płatnościami i przegrał proces w trybie wyborczym ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawa zmiana- z PiS-u do RPP:)))warte odnotowania przez politologów i socjologów:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.10.2011 21:00

Przemek, polityka to jedna wielka satyra :)

Ciekawostka: wiem już, dlaczego PiS"straszy" wyborców Palikotem. Rozmawiałem właśnie z ciocią, która zawsze głosowała wraz z rodziną na PiS, bo Tusk i jego banda jej nie odpowiadała. Teraz cała ich rodzina zagłosuje na Palikota, bo mają dość ścierania się dwóch kolosów PiS i PO, a Palikot nie robi tego co robi dla kasy. Ciekawe jaka część wyborców PiS odejdzie na rzecz Palikota, ciekawe :))