Facebook Google+ Twitter

Ks. Bochyński w radiu o pedofilii i karach cielesnych [WIDEO]

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-11-07 18:23

Ks. dr Ireneusz Bochyński, rektor kościoła Panien Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim skomentował w Radiu Strefa FM kontrowersyjny wywiad z 18 października. Rektor powiedział wtedy, że "10-letnie dzieci same wchodziły do łóżka dorosłym".

 / Fot. upanien.parafia.info.plNa antenie Radia Strefa FM ks. Bochyński odniósł się do wywiadu. Z uśmiechem na ustach stwierdził, że wywiad wywołał "fale niezadowolenia", a tak naprawdę winny jest... jego tytuł. Nie kontrowersyjna treść.

"Tytuł tego artykułu w tekście, który przyszedł do autoryzacji był zupełnie inny i zupełnie o czymś innym rozmawialiśmy. Treść jest związana z tytułem" - powiedział Bochyński.

Dziennikarz zauważa, że skoro Bochyński autoryzował wywiad to wiedział, jaka będzie jego treść. "Treść wywiadu tak, ale tytuł jest zupełnie inny" - mówi ksiądz. "Tytuł stanowi klucz, który otwiera ten artykuł" - dodaje.

Na pytanie, czy o znanych księdzu przypadkach, kiedy to 10-letnie dziecko same szukało "spełnienia", wchodząc do łóżka dorosłego i to był "wybór dziecka", należy powiadamiać policję, Bochyński zaprzecza. "Nie pozwala na to tajemnica spowiedzi" - mówi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jestem ciekaw, czy na ten wywiad miał już zgodę :)

Co tu wiele gadać. Znowu zaczyna się tłumaczenie, że winny tytuł, że czytelnicy odnieśli się to tytułu, który jest "kluczem" a nie treści, że tyłek nie szklanka, ale jego ojciec go w ten sposób nie karcił, ale tajemnica spowiedzi, ale niepotrzebny szum, ale nie to, ale nie tamto, ale, ale, ale...
"Wszyscy są głupi" zdaje się mówić ksiądz, bo skupili się na tytule a ja nie powiedziałem tego co powiedziałem.... skąd my to znamy....

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.11.2013 18:27

Ks. dr rektor Ireneusz Bochyński w Radiu Strefa FM. "Fali niezadowolenia" winny tytuł, nie treść wywiadu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.