Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7765 miejsce

Ks. Czesław Klimuszko - zielarz, wizjoner i jasnowidz

23 sierpnia minęła 107. rocznica urodzin ks. Andrzeja Czesława Klimuszko – popularnego zielarza i jasnowidza, który blisko 20 lat spędził w Elblągu. Zasłynął m.in. niezwykłą troską niesienia pomocy ludziom chorym, wobec których medycyna była bezradna.

Powszechnie znany w elbląskim środowisku jako ks. Czesław, urodził się 23 sierpnia 1905 roku w Nierośnie pod Dąbrową Białostocką, w wielodzietnej biednej rodzinie chłopskiej. W ciągu 75 lat życia wielokrotnie dowiódł, że chce pomagać ludziom potrzebującym, zwłaszcza ciężko chorym i cierpiącym, w Polsce i na świecie. Wykorzystywał w tym celu m.in. niezwykłe zdolności i ogromną wiedzę w przedmiocie walorów leczniczych ziół i odczytywania stanu zdrowia ludzi z fotografii.

Ks. Czesław Klimuszko studiował, badał, analizował i doświadczał oddziaływanie drzew na ludzi. Pod tym względem podzielił ich gatunki na trzy grupy. W pierwszej grupie umieścił wpływające korzystnie na nasz organizm. Są nimi m.in. modrzew, sosna, świerk, brzoza, lipa, kasztanowiec, klon, morwa, akacja. W drugiej – obojętne, a w trzeciej - wpływające niekorzystnie: berberys, osika, topola, olcha, dziki bez. W książce "Moje widzenie świata" radził nam, aby szukać szczęścia w przyrodzie i dla zdrowia, koniecznie powrócić do ziół.

Traktowany przez wielu, także przez wybitnych naukowców, w tym polskich, włoskich, niemieckich – jako genialny zielarz, uzdrowiciel i jasnowidz – wykorzystywany był w trudnych sytuacjach dochodzeniowych przez służby państwa (milicję i prokuraturę). Pomagał wszystkim bez wyjątku. Zgłaszali się do niego listownie z prośbą o pomoc, ludzie z różnych kontynentów – z Europy, Ameryki, Australii i Azji. Leczył przy udziale fotografii, odczytując stan zdrowia i przygotowywał indywidualnie dobierane mieszanki ziołowe. Ze zdjęć czytał dzieje ludzi i aktualne miejsce ich pobytu.

Ks. Czesław Klimuszko Przewidywał przyszłość indywidualnych osób i kraju. Potrafił niepojętą telepatią przekazywać ludziom polecenia. Przepowiedział śmierć kardynała Hlonda, byłego prymasa Polski i wybór Karola Wojtyły na papieża.

Trafnie przewidywał wiele niespodziewanych zdarzeń, np. krótki żywot i krótkie sprawowanie urzędu papieża Jana Pawła I. W 1980 roku opowiedział osobom ze swojego otoczenia, że związek "Solidarność" powstanie dwukrotnie, czego nikt nie potrafił wtedy zrozumieć ani w to uwierzyć.

W książce "Moje widzenie świata", wydanej przed rokiem 1980, napisał m.in., że gdyby miał żyć jeszcze 50 lat i miał do wyboru stały pobyt dla siebie to: "wybrałbym bez wahania jedynie Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego". "Nad Polską nie widzę bowiem ciężkich chmur krwi i zniszczenia, lecz promienne blaski przyszłości" - czytamy cytat w portalu vismaya-maitreya.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 24.08.2012 21:26

To bardzo znana postać księdza,jasnowidza,zielarza leczącego ludzi i pomagającego ludziom całkowicie bezinteresownie. Z jego zdolności jasnowidzenia korzystała także nawet policja kryminalna w czasach Socjalizmu w Polsce.Dzięki niemu rozwiązano różne zagadki kryminalne oraz schwytano groźnych przestępców. Ta współpraca nie była upubliczniana. To był jednak ksiądz. Ksiądz Klimuszko odczuwał różne wibracje,również te płynące od ziół i roślin. Tak bardzo był oddany chorym,że jego organizm całkowicie się wyczerpał. Poświęcił swoje zdolności ludziom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jadwika K
  • Jadwika K
  • 24.08.2012 20:14

....czyli świetlana przyszłość przed nami ;ale nie z tym rządem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.