Facebook Google+ Twitter

KS "Karkonosze" świętuje zwycięstwa

Odbyła się impreza integracyjna dwóch jeleniogórskich klubów piłkarskich – KS ”Karkonosze” oraz KS „Pub Gol”. Zjawił się na niej urzędujący prezydent miasta, Józef Kusiak.

Dzień był bardziej słoneczny niż na zdjęciu, a noc bardzo ciepłaImpreza miała miejsce wczoraj około godziny 19. Pierwsi sportowcy z „Karkonoszy” wraz z kibicami pojawili się już o 18. Kilka minut po 19 przyjechał Józef Kusiak – prezydent miasta Jelenia Góra. Sportowcy i kibice odśpiewali swój hymn na powitanie głowy miasta. Kusiak zapewniał, że bardzo mu się on podoba i że za 2 lata chłopcy na pewno będą grali w III lidze. Rozdał wszystkim kolorowe czapeczki z logiem Jeleniej Góry.

Z jakiej okazji świętowano?

Kapitan drużyny KS „Karkonosze”, Dariusz Malinowski:
– Wygraliśmy 6 meczy na 7, jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli ligi okręgowej i mamy realną szansę awansować z V do IV ligi, czy to mało?

W sezonach 1997/98 i 1998/99 „Karkonosze” grały w II lidze, więc być może obietnice prezydenta nie okażą się tylko kiełbasa przedwyborczą.

Cała impreza odbywała się w rajskim otoczeniu przyrody. Jednak nawet dwa stawy i przepiękny widok gór przestały zachwycać po zapadnięciu zmroku, gdy zabawa rozkręciła się już na dobre. Obsługa baru „U Kazia”, w którym odbywała się impreza uwijała się jak w ukropie, by wszystkim podać napoje oraz przysmaki z grilla.  

Z pomysłu całej imprezy, by zintegrować dwa kluby sportowe „Karkonosze” oraz „Pub Gol” niewiele wyszło, gdyż piłkarzy tej drugiej drużyny zjawiło się niewielu. Trochę po godzinie 21 prezydent opuścił imprezę. Sportowcy bawili się jeszcze przez około 2 – 3 godziny.

Niestety piłkarze nie zgodzili się na publikację zdjęć z imprezy...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Widzisz, kiedy zdjęcia robiłam to zgodza była, tylko nastepnego dnia mi je skonfiskowano i nie mam nic do gadania. Powiedziano, że jak trener je zobaczy i uzna godnie publikacji, to będę mogła je tu umieścić, ale nie jestem zainteresowana ocenzurowanymi zdjęciami. Ktoś tu chyba zapomniał, że media sa wolne w tym kraju

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż to znaczy - nie zgodzili się na publikację? A na wykonanie zdjęć się zgodzili? Oczywiście, jeśli chlano to nikt by się nie zgodził. Działacze w PZPN też by się nie zgodzili. A pełno różnych afer po ujawnieniu zdjęć. Cały dowcip polega na wykonaniu zdjęć techniką niejawną i ewentualne ich opublikowanie. Widowiska publiczne można fotografować. Osoby prywatne raczej nie, chyba że będą to dowody w sprawie kryminalnej (ale niejawnie robić fotki). A co to jest paparazzi? Pyta się? Na chleb by nie zarobił! Ryzykuje i dobrym autem jeździ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.