Facebook Google+ Twitter

Ks. Natanek złamał zakaz Dziwisza

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2011-07-24 21:40

Ks. Piotr Natanek, pomimo zakazu, odprawił w niedzielę mszę świętą - ustaliła "Gazeta Wyborcza".

W piątek kard. Stanisław Dziwisz, metropolita krakowski, nałożył na księdza z Grzechyni (pow. suski) suspensę, czyli zawiesił go w jego prawach. Nie może odprawiać mszy świętej, spowiadać i udzielać komunii.

Jednak, mimo tego zakazu, Natanek odprawił w niedzielę czterogodzinną liturgię. W jej trakcie wygłosił kazanie. Wyjaśniał m.in. swoje ostatnie słowa o apb. Józefie Życińskim. Kilka dni temu Natanek powiedział, że zmarły hierarcha "wyje w piekle". W niedzielę powiedział dosadniej: - Teraz mówię już dosłownie! Abp Życiński rzeczywiście przykuty jest grubym łańcuchem w piekle! Bo to masoni napisali za niego doktorat, ubrali go w sutannę i wyświęcili - mówił.

Jak twierdzi duchowny z Grzechyni, kard. Dziwisz również jest masonem. Ks. Natanek poinformował także, że dostał od Jezusa możliwość telefonu do nieba.

Krakowska kuria nie chce na razie komentować ostatnich działań księdza.

Magdalena Jadach

Czytaj więcej: Gazeta Krakowska

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

PEPE
  • PEPE
  • 05.02.2012 23:40

A widzicie co się dzieje" to wiedzcie że coś się dzieje". Są wyraźne ruchy przeciwko religii ,przeciwko Bogu,przeciw kapłanom , im i katolikom dostanie się najbardziej. Teraz jest wojna na słowa... potem dojdzie do walk na śmierć i życie... Jestem po tej stronie swojej wiary że choćby nie wiem co nie wyprę się boga...
Wierzę że On tam jest... i ja na swój sposób wierzę i ufam że po tym wszystkim, albo jak Pozwoli mi Bóg zejść z tego świata, będzie lepiej to ja w to Wierzę bo taka jest moja wiara. Jestem Katolikiem i się nie wstydzę tego...
Może wam się to nie spodoba , albo spodoba...
Ale wierzę że każdego z was w tej chwili(kiedyś tam) będzie stać żeby zrobić rachunek sumienia i żałować za grzechy, które wcześniej i Teraz popełniamy

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania
  • ania
  • 18.08.2011 14:34

masoneria w kosciele jest, isnieje niestety;
ks natanek modle sie za was, niech PAN BOG bydzie z wami

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 28.07.2011 16:13

Pomyślałby kto, że G...o Wyrodne jest ogromnie zmartwione sprawą ks. Natanka i bardzo leży mu na koszernym sercu dobro Kościoła Katolickiego.
Ale o to dba na łamach W24 niejaka czarownica Jadzia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stara Jędza
  • Stara Jędza
  • 28.07.2011 06:58

Najfajniejsze jest to,że akurat pejsata "Klozeta Wymiotna" martwi się, czy Natanek mszę odprawił czy nie. Ale, co powiedział Naczelny Rabin Nowego Yorku, tego już nie podaje. Dlaczego?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 26.07.2011 16:55

Natanek ośmiesza wiarę katolicką .Stał się powszechnym pośmiewiskiem za łączność z niebem i Jezusem .Niewierzący mają uciechę i pytają czy podrzucił do nieba laptopa. Władze kościelne winny wysłać go na misje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
marusia
  • marusia
  • 25.07.2011 22:31

Ten Natanek to kawał skurczybyka ! Skąd wie że Dziwisz to mason. Z gęby to wygląda na masona. Mówili że za odpowiednią opłatą to on Dziwisz każdego na Wawelu pochowa. To businesmeny cholera !

Komentarz został ukrytyrozwiń
manek
  • manek
  • 25.07.2011 19:46

Natanek tworzy sektę podobnie jak Ojciec Dyrektor Rydzyk. Na razie twierdzi że ma "światłowód do Pana Boga". Lada moment zechce do jednego końca podłączyć mały nadajnik na wzór Ojca Dyrektora - dalej scenariusz jest ogólnie znany. I tak jak Redemptorysta, Natanek będzie budował swoje niebiańskie imperium - tu na ziemskim padole i jako drugi zacznie olewać Dziwisza. A dlaczego nie - skoro Redemptorysta może - jemu też wolno i Dziwisz może chłopakom skoczyć na pukiel. W kolejce po następne imperium już czai się gen. abp Sławoj Flaszka Głódź. To kto jeszcze Fiolety, Purpuraci i szeregowi Czarni wieczni kawalerowie ? Kto stworzy kolejną Brzucholandię ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 25.07.2011 18:14

Natanek głosi taką demagogię ,która miesza ludziom w głowach , negatywnie kształtuje i wyjdą z tego Andersy nacjonalistyczne ,fanatyzm religijny , nienawiść do ludzi innych narodowości. Natanek nie może być bezkarny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
don donek
  • don donek
  • 25.07.2011 17:32

Jadwiga Kowalczyk zapisała :
"Dla mojej przyjemności, niechże sie za łby wodzą do upojenia, byle nie wciskali młodzieży głoszonych przez siebie bzdur. " 1)niczyj spór nie jest dala przyjemności 2) druga cząśc jest zbyteczna , majac do powiedzenia tylko coś o " przyjemności " WIARĘ w BOGA inaczej nazywaj

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
  • re
  • 25.07.2011 13:02

Natanek łamie nie tylko zakazy-on łamie ludziom umysł i dusze.