Facebook Google+ Twitter

Ksiądz Byrt przygotował prezent dla premiera i prezydenta

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-12-20 10:40

Ks. Jan Byrt z Parafii Ewangelickiej w Szczyrku przygotował dla prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska prezent na święta Bożego Narodzenia.

 / Fot. ks. Jan ByrtNa specjalnie wykonanych bombkach został umieszczony napis zawierający Słowo Boże, informujące, jak można uzyskać błogosławieństwo dla narodu:"Błogosławiony Naród, którego Bogiem jest Pan". Jest to cytat z Psalmu 33 (wers 12).

- Błogosławionym narodem będzie Polska, jeżeli naród nie będzie oddalał się od Boga, ale jeszcze bardziej zbliżymy się do Pana i mocniej wprowadzimy w swoje życie zasady dekalogu! Chciałbym przez te ozdoby przypomnieć wielkim tego świata, że błogosławieństwo dla narodu zależy nie tylko od umiejętności rządzących - jak się to niektórym wydaje - ale przede wszystkim od bliskości narodu przy Bogu - Stwórcy Wszechświata – powiedział ks, Jan Byrt w rozmowie z Wiadomościami24.

Myślę i wierzę w to, że znajdzie się miejsce dla tych specjalnie wykonanych ozdób choinkowych zarówno w kancelarii prezydenta jak i premiera – dodał duchowny.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

levy
  • levy
  • 21.12.2011 06:58

Dodzie też by pewnie odmówił .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.12.2011 03:43

Prezydent odmówił Violetcie odznaczenia pośmiertnego, więc ja bym mu nawet jajka nie ofiarował. Ale inni mogą czynić, jak im podpowiada serce, więc w świątecznej atmosferze trzeba się pogodzić z chrześcijanami. Pokój ludziom dobrej woli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.