Facebook Google+ Twitter

Ksiądz Jankowski chce reklamować wodę w TV Trwam

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-09-07 14:23

"Jankowski" będzie sprzedawany w plastikowych butelkach o pojemności 0,5 i 1,5 l oraz w szklanych - 0,33 l. Za mineralną z wizerunkiem kapelana "Solidarności" zapłacimy od 1,5 do 2,1 zł.

Ksiądz Jankowski po powrocie ze szpitala/Fot. Robert Kwiatek Ksiądz Henryk Jankowski dopiero co opuścił szpital, a już ma poważne plany na najbliższy czas. Chce wziąć udział w telewizyjnej reklamie wody mineralnej, którą już obdarzył swoim wizerunkiem.

Pierwsze zamówienia

Woda "Jankowski" w ciągu tygodnia powinna pojawić się na półkach w pomorskich sklepach. Sprzedaż ma wesprzeć reklama w Telewizji Trwam.
- Grupą docelową tej religijnej stacji są osoby starsze. Telewizja Trwam jest dobrym miejscem na reklamę, minusem jest mało oszałamiający zasięg - komentuje Jarosław Mendyk, dyrektor ds. mediów z domu mediowego Mediapol.
Obecnie kompletowane są zamówienia na wodę.
- Na Pomorzu zainteresowanie ze strony hurtowni jest spore - przyznaje Grzegorz Kalicki z firmy Cechini Dystrybucja z Muszyny, autor projektu.
Pierwsza partia liczy 40 tys. Butelek.

Fot. Robert Kwiatek“Jaknkowski” różnej pojemności

"Jankowski" będzie sprzedawany w plastikowych butelkach o pojemności 0,5 i 1,5 l oraz w szklanych - 0,33 l. Za mineralną z wizerunkiem kapelana "Solidarności" zapłacimy od 1,5 do 2,1 zł. Część dochodu ze sprzedaży przekazana zostanie na cele statutowe Istytutu im. ks. Henryka Jankowskiego, między innymi na budowę bursztynowego ołtarza.
Oficjalna promocja wody odbyła się podczas konferencji prasowej w Krynicy Zdroju. Ksiądz Jankowski nie mógł być na konferencji. Wziął w niej telefoniczny udział. W tym czasie przebywał w szpitalu. Pod koniec sierpnia przeszedł wielogodzinną operację stopy w Akademii Medycznej.
Do szpitala trafił z imienin ks. Bernarda Zielińskiego, które odbywały się w parafii św. Antoniego w Gdańsku Brzeźnie. Podczas spotkania zasłabł. To skutek powikłań związanych z cukrzycą, na którą prałat choruje od lat. Ksiądz Jankowski w grudniu tego roku skończy 70 lat.

Reklamy w TV Trwam

Reklamy emitowane są na antenie TV Trwam od kwietnia tego roku.
Wszystkie przechodzą kolaudację merytoryczną - mówi Rafał Szendzielarz, dyrektor biura reklamy TV Trwam. Od trzech miesięcy telewizja ojca Rydzyka nadaje pasma telezakupowe na mocy umowy z firmą Telezakupy.

Katarzyna Gruszczyńska
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Co do przepychu no niestety lubi go też jest człowiekiem i nie jest to wyjątek że duchowny gromadzi dobra doczesne. To jego prywatna sprawa i nie łączmy jej z działalnością duchową.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak z wina zrobiła się woda można powiedzieć o nowym pomyśle ks. Jankowskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ksiadz + reklamy= Normalna Praca dla Dobra Wlasnego... (dla kogo... chyba ksiadz nie ma rodziny ktora musi utrzymywac... no chyba ze mowimy o kosciele...)

Komentarz został ukrytyrozwiń

najbardziej zastanawaia mnie ten przepych jaki go otacza,czy to nie jest paradoksalne ,ze osoba duchowna ma takie materialistyczne podejscie do zycia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

boshe święty... ty widzisz i nie grzmisz ? przecież ten facio jest chory psychicznie........

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nowa pamiątka z Gdańska? Muszelka, znaczek Solidarnosci kupiony pod Stocznią, a teraz buteleczka z wodą ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.