Facebook Google+ Twitter

Ksiądz: Tusk nie jest Polakiem a Kwaśniewski to pijak

 • Źródło: Gość dnia
 • Data dodania: 2010-08-10 07:33

Prokuratura w Łukowie (Lubelskie) przekazała policji doniesienie posła PO Janusza Palikota, który zarzucił księdzu ze Stanina złamanie ciszy wyborczej podczas pierwszej tury wyborów 20 czerwca.

Prokuratura sprawdzi czy nie doszło do znieważenia funkcjonariusza publicznego. Ksiądz m.in. nazwał Aleksandra Kwaśniewskiego "pijakiem", a o Donaldzie Tusku powiedział, że "nie jest Polakiem", bo "związany jest z Wehrmachtem".

Czytaj dalej na stronie dziennik.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

vv
 • vv
 • 17.10.2011 23:25

`
mówią i piszą : Panie Donku - to pan jest winien temu BAJZLOWI - bo już ROK temu trzeba było odwołać GRABARZA(nie tylko). Ten rok został ZMARNOWANY bo panował BAŁAGAN,NIERÓBSTWO,PRZEKRĘTY,KRADZIEŻE, MACHLOJKI,ROSŁA KORUPCJA, ... .Dość OBIJANIA i nieprzeprowadzania przez 4 lata REFORM potrzebnych w POLSCE,dość w tępie GEOMETRYCZNYM powiększania DŁUGU,a tym samym ZADŁUŻANIA POLAKÓW na przyszłe pokolenia!!! DO roboty !!! ZA co pobieracie tak wysokie pobory???WIĘKSZOŚC ministrów "NIEUDACZNIKÓW" do WYMIANY. plotkują studenci -ĆPA? -to DINOZAURY PRL-u:Kalisz,Miler,Krasoń, ... robili złą KAMPANIĘ SLD-powinni być ROZLICZENI ,a może WYRZUCENI z SLD.Robią oni więcej ZŁA niż POŻYTKU.A BŁAZEN KALOSZ CHE,aby go PROSIĆ o PRZYWÓDZTWO-CZY BŁAZENADA????-TO PEWNY GWÓŻDŻ do trumny SLD.Lepiej WYŚLIJCIE GO ZA GRANICĘ NA PARADY LIZBIJEK I PEDAŁÓW . TEN ZDRAJCA UKŁADAŁ SIĘ WCZEŚNIEJ z POligłupem.WYROLOWALI PIEKARSKĄ. PREGRALIŚCIE PAJACE bo zachciało wam się WŁADZY za wszelką CENĘ -nawet krytykując OPOZYCJĘ,a nie rząd. POMYLILIŚCIE GRZĘDY-FAŁSZYWE PRZYDUPASY mieliście bronić praw robotniczych,a wam się ZACHCIAŁO WALCZYĆ przeciwko ludziom podpisując potajemnie PAKT z BOGACZMI (przedsiębiorcami). Zapomnieliście o podstawowych HASŁACH LEWICY-zamiast być opozycją wobec rządu i BRONIĆ SŁABSZYCH ... , to tylko KRYTYKOWALIŚCIE OPOZYCJĘ ,zapomnieliście o podstawowych haśłach lewicowych,a myśleliście TYLKO jak się DORWAĆ DO KORYTA i STOŁKÓW!!!! SLD epoki Leszka Millera i Józefa Oleksego to była nic innego jak tylko zwykła banda łobuzów. Był to gang politycznych oportunistów, którym chodziło wyłącznie o władzę i pieniądze i którzy - w gruncie rzeczy - nie mieli żadnych poglądów - pisze Wielomski.(Rosati,...,Arłukowicz,...). Prof. Adam Wielomski w swoim wpisie nazywa Palikota "wcielonym Antychrystem" i wypowiada mu wojnę.i całej tej bandzie wyszłej z piekielnej czeluści. To już nie jest spór partyjny czy polityczny. To wojna o być lub nie być Katolicyzmu Rzymskiego...".CZY mają rację?-mówią i piszą : Nauczyciele głosowaliście na OBIECANKI Tuska to teraz nie DZIWCIE się,że zostaliście "WYROLOWANI" przez rząd i samorząd. Kiedy się OPAMIĘTACIE?, "Całkowicie się zgadzam i popieram wypowiedź prezesa ZNP Sławomira Broniarza, edukacja dzieci i młodzieży jest bodaj najważniejszym obowiązkiem państwa i nie nie wolno jej komercjalizować jak wywóz śmieci. Powtórzę nieudolnie słowa pewnego średniowiecznego twórcy - "taką będziemy mieć Polskę, jak młodzieży chowanie". Wzywam wspólobywateli do wyrażenia swojej opinii i czynnego protestu! ", "Tusk wszystko bedzie prywatyzował i niszczył taki dostał rozkaz z izraela.Ma dokonać nie tylko demontażu szkolnictwa ale również państwa Polskiego.Z Polski ma utworzyć drugi izrael."," Przemysł zniszczyli zabierają się do niszczenia szkół-protestuję."," Najlepiej sprywatyzować Tuska, rząd, Komorowskiego i wystawić na giełdę. "

,

Komentarz został ukrytyrozwiń
misiek
 • misiek
 • 14.10.2011 20:38

jakie głupie są te wpisy. Atak na księży nie usteje a walka z krzyżem nasila się Ale wiadomo że wszyscy przeminą a krzyż będzie trwał,Crześcijaństwo ma 2000 lati nie przeminie

Komentarz został ukrytyrozwiń
koko
 • koko
 • 14.10.2011 15:15

A ten ksiądz jest idiotą! Donald Tusk jest Kaszubem, a sprawa Wehrmachtu przecież dawno wyjaśniona!

Komentarz został ukrytyrozwiń
siesie
 • siesie
 • 14.10.2011 13:54

przes takich idiotow księrzy ludzie odwracaję sie od kościoła wygnać takich oszołomow na zbity pysk

Komentarz został ukrytyrozwiń
edzio
 • edzio
 • 04.05.2011 20:42

To niemożliwe żeby był to ksiądz katolicki to napewno był jakiś sekciaż.Jestem przekonany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JERZY
 • JERZY
 • 21.04.2011 20:49

TAKICH WARIATÓW JEST WIĘCEJ W SEJMIE

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewad
 • ewad
 • 16.12.2010 14:16

Ludzie zapominają, że dwóch największych królów polskich nie było Polakami. Jagiełło i Batory. A gdyby tak dobrze poszperać, to niewielu było "czystej krwi". I co z tego? Byli albo dobrymi królami, albo nie. Niezależnie od pochodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
TEN
 • TEN
 • 19.09.2010 13:37

Ja bym to określił inaczej: ksiądz jest pedofilem,
Kwasniewski nie jest polakiem, Tusk jest pijakiem.
Tyz piknie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.