Facebook Google+ Twitter

Ksiądz Wojciech Gil: Nie molestowałem, Bóg zna prawdę

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-10-04 17:02

Ksiądz Wojciech Gil udzielił wywiadu dziennikarzowi TVP Info. Powiedział, że nie molestował dzieci na Dominikanie. "Tylko Bóg zna prawdę. Za bardzo zaufałem tym dzieciom" - mówi.

Dom rodzinny ks. Wojciecha Gila w podkrakowskiej Modlnicy / Fot. PAP/Jacek Bednarczyk"Nie skrzywdziłem tych dzieci. A jeżeli je skrzywdziłem to tylko w takim wymiarze, że być może za bardzo zaufałem. Jeżeli komuś bardzo na tym zależy, aby zniszczyć moje życie, to i tak znajdzie na to sposób" – mówi w TVP Info.

Michalita nie widzi też powodu, aby przepraszać. "Jeżeli przepraszam, to przepraszam za moją naiwność i brak odpowiedzialności w tym, że za bardzo tym ludziom zaufałem. Nie skrzywdziłem tych dzieci. A jeżeli je skrzywdziłem, to tylko w takim wymiarze, że być może za bardzo zaufałem".

Gil uważa, że ktoś chce zniszczyć jego życie. "Dla mnie najważniejszy jest Bóg, bo tylko On zna prawdę. Jeżeli komuś bardzo na tym zależy, aby zniszczyć moje życie, to i tak znajdzie na to sposób. Moje życie się nie kończy tu. Moje życie kończy się gdzie indziej" - dodaje ksiądz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dziwną mentalność mają polscy kapłani.
Po pierwsze; cz to On zaufał tym dzieciom, czy te dzieci jemu?
Po drugie; dla niego najważniejszy jest Bóg lecz On osądzi go dopiero po śmierci a dla nas najważniejsza jest prokuratura i nasz ziemski sąd który też chce poznać tą prawdę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jeżeli je skrzywdziłem to w takim wymiarze ,że być może za bardzo zaufałem ....Bardzo enigmatyczne słowa księdza Gila . Nie bardzo rozumiem o co chodzi .
Niby tak proste wytłumaczenie tylko po co 3 miesiące się ukrywał ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świadek znający prawdę, to osoba niemal idealizowana przez prawodawstwo większości krajów na świecie. Na polskim gruncie przewidziano jednak taką sytuację w kodeksie postępowania karnego o czym w art.183 obojga paragrafów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.