Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

115761 miejsce

"Ksiądz-pedofil", czyli jak się bawi studencka brać

  • B P
  • Data dodania: 2011-05-17 12:25

Kielecki student niewątpliwie osiągnął cel... Został zauważony wśród juwenaliowej gawiedzi, a teraz filmik można odnaleźć w sieci i trzeba przyznać, że cieszy się on sporą popularnością. Czy o taką sławę żakowi chodziło?

Wrzucony na portal YouTube filmik powstał w trakcie czwartkowych juwenaliów w Kielcach. Możemy na nim zobaczyć młodego mężczyznę ubranego w strój księdza i nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie jeden "mały" element przebrania... lalka chłopca przyczepiona na wysokości krocza studenta. W takim stroju żak przechadzał się z trzema koleżankami kieleckim deptakiem, gdzie oprócz dorosłych były również i dzieci oraz błogosławił przechodniów znakiem krzyża mówiąc: "Niech będzie pochwalony...".

Studencki "żart" zarejestrował Dominik Tarczyński, dziennikarz oraz szef stowarzyszenia "Solidarni 2010". W dniu dzisiejszym umieszczony przez Tarczyńskiego film został usunięty jako naruszający warunki korzystania z portalu YouTube. Nadal jednak można odnaleźć jego kopie, które podobnie jak pierwowzór, budzą skrajne opinie użytkowników:


Początkowo student chętnie pozuje i uśmiecha się do kamery. Jednakże w trakcie trwania filmiku postawa żaka zmienia się diametralnie. Kiedy zostaje zapytany przez Tarczyńskiego jak się nazywa stwierdza, że "nie może powiedzieć niestety, gdyż jest Synem Bożym". Koleżanki dopowiadają natomiast, iż jest on księdzem Józefem, a przytroczona do jego krocza lalka to ośmioletni Artur.

Wymiana zdań kończy się słowami: "To, że jesteś k... psychokatolikiem to możesz sobie iść do psychokatolickiego k... kościoła".

Pod usuniętym dzisiaj filmikiem Dominik Tarczyński zachęcał do skontaktowania się z nim w celu wniesienia zbiorowego pozwu do sądu za obrazę uczuć religijnych oraz propagowanie pedofilii.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Mike
  • Mike
  • 24.05.2011 23:58

zebys nie czepiala sie uscisle, wyprawy krzyzowe, inkwizycja i dzialania kosciola katolickiego doprowadzily do smierci.. a dalej jak w poprzednim poscie. Do tego jak dotychczas nie bylo okrutniejszych tortur jak za czasow wszystkich inkwizycji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mike
  • Mike
  • 24.05.2011 23:18

a prawdziwe wartosci.. hmmm akurat kosciol nie ma nic do tego, wojny krzyzowe i inkwizycja zabily wiecej niewinnych ludzi niz najwieksi zbrodniarze w historii razem wzieci..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mike
  • Mike
  • 24.05.2011 23:16

taaaa, a kto jest zwierzchnikiem kosciola? tak holenderskiego jak i polskiego? kto wyslal list do biskupow irlandzkich w ktorym jasno zaznaczyl zeby tuszowac sprawy pedofili wsrod ksiezy? zreszta co ma prawo cywilne do kosciola? przeciez kosciol odcina sie od tego, wiec w ogole nie rozumiem argumentacji??? moze wyjasnisz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ela
  • Ela
  • 24.05.2011 21:40

To jest Holandia !!! gdzie można zawierać związki homoseksualne, aborcja, jest zgoda na eutanazję. Jak widać takie są skutki odchodzenia od wartości - prawdziwych wartości... które dotykają również księży, co jest okropne.
Ale tu jest Polska i nie ma zgody na takie wynaturzenia - na szczęście!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mike
  • Mike
  • 24.05.2011 12:13

Wszystko w temacie:)
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ksiadz-seks-z-doroslym-nie-szkodzi-dziecku,1,4352552,wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ela
  • Ela
  • 23.05.2011 07:53

"odetchnij spokojnie jest studentem Politechniki i nie działał w obronie molestowanych dzieci (o czym sam powiedział, chociaż "dorabiaczy" ideologii i tak nic nie przekona;))."

Tu nie chodzi o "dorabianie" ideologii, pedofilia jest przestępstwem i robienie z tego tematu stroju na juwenalia w formie żartu jest straszne, ja pracuję z dziećmi które były zmuszane do czynów seksualnych, uwierz mi to są traumy na całe życie....
W tym kontekście takie przebranie "jako żart" jest wyrazem głupoty.
Współczuje temu studentowi tego jak sie teraz czuje, ale myślę że nie wolno popierać takich zartów - bo pedofilia jest po prostu wynaturzeniem...
Przykre...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Milagros
  • Milagros
  • 21.05.2011 15:01

>>> Mam nadzieję ze to nie jest student pedagogiki !!!!

odetchnij spokojnie jest studentem Politechniki i nie działał w obronie molestowanych dzieci (o czym sam powiedział, chociaż "dorabiaczy" ideologii i tak nic nie przekona;)).

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ela
  • Ela
  • 21.05.2011 14:03

A dla mnie ten wybryk był żenujący!!! Student powinien sobie przemyśleć co robi. Bo na pewno nie działał w obronie molestowanych dzieci. Ciekawe co czuły osoby wykorzystywane w dzieciństwie przez osoby dorosłe (niekoniecznie księży) widząc takie prymitywne zachowanie. Żenujące!!!! JA mam odruch wymiotny....
Mam nadzieję ze to nie jest student pedagogiki !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
365
  • 365
  • 19.05.2011 12:19

Pozew albo przeprosiny
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110516/POWIAT0104/358361705

"Mam ofertę, aby przyznał się do błędu, przeprosił tych, którzy poczuli się urażeni i zwrócił się z oświadczeniem, że nie identyfikuje się z ludźmi, którzy pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie wyszydzają wartości chrześcijańskie – mówi Tarczyński w rozmowie z "Echem Dnia”. Skąd Krakowskie Przedmieście? – pytamy. – Bo zachowanie studenta jest owocem zaniechań władzy podczas wydarzeń, które tam się rozegrały po katastrofie smoleńskiej – wyjaśnia. "

A to ci dopiero ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwator
  • Obserwator
  • 18.05.2011 22:08

Rozumiem, że w ten sposób ten student, chciał wywołać jakąś tam publiczną dyskusję na temat który już został przegadany na wszelkie możliwe sposoby. I jak go mocno zgłębić to się okazuje, że pedofilia u grupy społecznej zwaną księża jest na takim samym poziomie jak wszędzie indziej.

Szkoda tylko, że młody człowiek nie był na tyle odważny aby prowokując w dyskusję wejść w merytoryczną rozmowę. Rzecz druga, że kręcący chyba też za bardzo nie miał ochoty na dyskusję.