Facebook Google+ Twitter

Książka inna niż wszystkie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-12-20 11:57

Czasami jest tak, że znajdujemy rzecz, całkowicie przypadkowo, która potrafi zmienić całe nasze życie...

Mam taki niecodzienny zwyczaj, że co dwa tygodnie w sobotnie popołudnie robię sobie wycieczkę po moich ulubionych księgarniach w poszukiwaniu nowych, interesujących pozycji do mojej domowej biblioteczki. Tak było i tym razem. Po przewertowaniu literatury popularnej udałem się do działu z poradnikami i książkami o psychologii. Moją uwagę przykuła jedna propozycja pod interesującym tytułem "Księga związków podrywu i seksu dla mężczyzn" autorstwa Krzysztofa Króla. Opis z tyłu książki obiecywał mi, że po jej przeczytaniu nie powinienem mieć problemów z poderwaniem dziewczyny. Jako, że jakoś nigdy specjalistą w tej dziedzinie życia nie byłem zbytnim specjalistą, to postanowiłem poszerzyć swoją domową kolekcję literatury o ten wolumen. Nigdy nie podchodziłem jakoś szczególnie optymistycznie do tego typu książek, ponieważ miałem okazję przejrzeć kilka pozycji o tej tematyce skierowanych do kobiet i treści, które tam znalazłem moim skromnym zdaniem nijak miały się do otaczającej rzeczywistości, ale z drugiej strony stwierdziłem, że w najgorszym przypadku zainwestuje w dobry "rozweselacz" na zimowe wieczory.

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy po przeczytaniu kilku stron, to sposób w jaki autor stara się przekazać mi swoją wiedzę i pogląd na świat. Cała książka jest napisana w taki sposób, że podczas jej lektury ma się wrażenie jakby jej autor był Twoim kolegą i przekazywał Ci swoją wiedzę przy luźnej pogawędce, co bardzo mi się spodobało.

Ku mojemu zaskoczeniu, treści które znalazłem w tej pozycji są naprawdę interesujące. Nie ma jakiś abstrakcyjnych rzeczy jak "10 rzeczy, które powinieneś zrobić, żeby poderwać kobietę swoich marzeń" albo inne tego typu bzdety, tylko konkretne informacje na temat tego, co zrobić, żeby poprawić swoje relacje z kobietami i do tego podane w bardzo przystępny sposób.
Zainteresował mnie zwłaszcza dział poświęcony swojemu samorozwojowi. Jest tam opisane co powinniśmy zrobić, żeby zrealizować swoje marzenia, a nie iść przez życie po omacku i nad czym powinniśmy popracować w kwestii swojej osobowości, żeby stała się ona interesująca i pociągająca dla kobiet.

Może jestem trochę staroświecki w swoich poglądach, ale strasznie spodobało mi się również to, że autor tej pozycji nawołuje do tego, żeby traktować kobiety z należnym szacunkiem, a manipulacja nimi w celu zaciągnięcia do łóżka jest niegodna prawdziwego mężczyzny.

Od dawna zastanawiałem się, czy nie założyć sobie konta na jakimś internetowym serwisie randkowym i nie spróbować tam szczęścia w poszukiwaniu drugiej połówki. Po przeczytaniu kilku rad zawartych w "Księdze związków, podrywu i seksu dla mężczyzn" muszę powiedzieć, że zdecydowałem się spróbować. Zawsze zastanawiałem się, jak powinien wyglądać profil i co powinienem napisać, żeby kobieta mnie zauważyła, a tu proszę, gotowe przykłady i porady co należy zrobić, żeby odnieść sukces w internecie.

Zazwyczaj bardzo negatywnie podchodzę do tego typu książek, ale muszę przyznać, że po przeczytaniu tej pozycji mam ochotę pogłębić swoją wiedzę na ten temat, a przede wszystkim wypróbować nowo zdobyte informacje w prawdziwym życiu, bo tym razem mam nieodparte wrażenie, że to wszystko może zadziałać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Beata Szczurzewska
  • Beata Szczurzewska
  • 23.12.2010 14:07

Trzymam więc kciuki ! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.