Facebook Google+ Twitter

Książka internetowa - "List do ziemian"

Motto książki: Bo gdy Titanic tonął, to też orkiestra grała.

http://www.mm.pl/~adik_bob/(%2035%20)%20list%20do%20ziemian..pdf

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

aneta botuska
  • aneta botuska
  • 08.08.2012 07:38

Dla czego nasze dzieći mają spłonać,moja córka chciala sie zabić

Komentarz został ukrytyrozwiń

NAFTOWE LOBBY OPŁACA SCEPTYKÓW

http://www.chronmyklimat.pl/lang/pl/page/aktualnosci/id/14/stronicowanie/0/view/naftowe_lobby_oplaca_sceptykow

Komentarz został ukrytyrozwiń

DO WOJCIECHA

na temat przeludnienia i ocieplenia klimatu wypowiedziałem się w mojej książce internetowej – LIST DO ZIEMIAN. do przeczytania tutaj

http://www.mm.pl/~adik_bob/(%2035%20)%20list%20do%20ziemian..pdf

rozumiem, że jesteś przeciwnikiem utworzenia światowego rządu. jestem pewny, że wkrótce powstanie nie tyle światowy rząd, co wszystkie państwa narodowe połączą się w jedno państwo na planecie ziemia. takie są prawidłowości ewolucji, która zmierza do jedności. przeciwnikami utworzenia jednego państwa na planecie ziemia są nacjonaliści, czyli ludzie kurczowo trzymający się iluzji odrębności i podziałów na narody i państwa.

w swoim poście napisałeś: (...)Panie "zenon ryszard kakowski " jest Pan człowiekiem? Jak można zabijać innych ludzi? Tacy jak Pan wmawiają ludziom, by nie jedli grzybów, bo nie mają wartości odżywczych, zakazują uprawiania ziół, serwują po przez wielkie koncerny gotowe żarcie faszerowane hormonami.(...)

otóż nigdy nie nawoływałem do zabijania ludzi. wręcz przeciwnie. wszystkich namawiam aby kochali wszelkie formy życia. nigdy nie nawoływałem do tego aby nie jadać grzybów. grzyby uważam za zdrową żywność i sam je jadam. nigdy nie zakazywałem nikomu uprawiania ziół. sam jadam zioła ponieważ one wzmacniają system odpornościowy i mają bardzo dużo wartościowych składników, których nie ma w innych roślinach. nie jadam ,,gotowego żarcia nafaszerowanego hormonami przez wielkie koncerny”. staram się zdrowo odżywiać. a moim zdaniem zdrowa żywność to nieprzetworzone warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, kasze, grzyby, orzechy, przyprawy i zioła z lokalnych upraw ekologicznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wojtek
  • Wojtek
  • 06.09.2010 11:10

Nie mamy wpływu na oziębienia, którymi nas straszono 15-20 lat temu.

Nie mamy wpływu na ocieplenia, którymi starszy się nas teraz.

To tylko polityka i pieniądze. Ciekawy artykuł znalazłem tutaj:

http://www.eioba.pl/a89527/niewygodna_prawda_o_globalnym_ociepleniu


Tu z kolei znany ekonomista Robert Gwiazdowski wtrąca coś na ten temat:

http://www.youtube.com/watch?v=Ipjes8DCPB4

Jeśli zaś tak się poświęcasz to może zechcesz poświęcić trochę czasu na ten dokument (w kilku odcinkach):

http://www.youtube.com/watch?v=BbWCdP2MNhQ&feature=related


Podobnych jest kilka na Youtube.

Jestem zdania, że całe to globalne ocieplenie to kolejna szansa do ogłupiania ludzi, do manipulowania nimi, do podsycania w nich strachu, do wyciągania kasy z biedoty by była jeszcze bardziej biedna.

Nie cierpię zbrodniczej demokracji. Wolę rządy królów, faraonów czy innych cesarzy, którzy swojego pilnują i nie dają rozkradać.


Ileż pieniędzy idzie na walkę z ociepleniami, na euro2012, na budowanie światowego rządu? To wszystko zbrodnia przeciw ludzkości.

Wypisywanie głupot o przeludnieniu to niepojęty przeze mnie przejaw nienawiści do ludzi.
Panie "zenon ryszard kakowski " jest Pan człowiekiem? Jak można zabijać innych ludzi?
Tacy jak Pan wmawiają ludziom, by nie jedli grzybów, bo nie mają wartości odżywczych, zakazują uprawiania ziół, serwują po przez wielkie koncerny gotowe żarcie faszerowane hormonami.

Jest Pan z kasty jakiejś czy co? Ktoś coś Panu obiecał?

Przebudź się. Inaczej fioletowy płomień Cię zmyje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ocieplenie klimatu stwarza zagrożenie zagłady ludzkości na planecie Ziemia.

Gdyby nadal gospodarka światowa emitowało do atmosfery takie ilości gazów cieplarnianych jak dotychczas, to na skutek ocieplenia klimatu, a potem gwałtownego ochłodzenia klimatu ludzkość uległaby zagładzie.

Ziemianie prowadząc działalność gospodarczą stosują takie technologie wytwarzania produkcji dóbr, których skutkiem ubocznym jest emisja gazów cieplarnianych, czyli dymu. Gazy cieplarniane są przyczyną ocieplenia klimatu.

Główną przyczyną tak dużej ilości emisji gazów cieplarnianych jest przeludnienie na planecie ziemia. Więcej o przeludnieniu znajdziesz tutaj http://fakty.interia.pl/new-york-times/news/przeludnienie-zgubne-dla-klimatu,1440979

Jedną z głównych przyczyn zagrożenia zagładą ludzkości jest przeludnienie na planecie ziemia. Możemy odsunąć widmo zagłady ludzkości uprawiając seks w taki sposób aby nie doszło do poczęcia i narodzin nowych ludzi oraz ograniczając swoje zakupy do minimum i w ten sposób ograniczyć emisje gazów cieplarnianych. I w ten sposób zwiększyć nasze szanse na przetrwanie na planecie Ziemia.

Kryzys gospodarczy, to mniejsza rabunkowa eksploatacja zasobów naturalnych Ziemi, mniej gazów cieplarnianych, mniej ścieków, mniej stałych śmieci, mniej zabitych zwierząt, mniej wyciętych drzew. Jak z tego wynika kryzys gospodarczy ma też swoją pozytywną stronę. Zatem kryzys gospodarczy, którego skutkiem ubocznym jest zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych jest naszą szansą na uniknięcie zagłady ludzkości. Więcej o kryzysie gospodarczym i o ociepleniu klimatu tutaj http://interia360.pl/artykul/uratuje-nas-kryzys-gospodarczy-i-chaos,31762

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czemu więc dochodzi do niszczenia lasów w Polsce przez głoszacych peany na tamt korników, hub itp. organizmów przez Pańskie środowisko? Hę?
Czy nie lepiej by las żył i nadal produkował tlen? Czy lepiej by był pożerany przez robactwo i robaczywe umysły?
Czy gromadzenie zasobów wody, traktowane często przez Pańskie środowisko w sposób negatywny jest odpowiednim działaniem ochrony jej zasobów i zachowań naprawdę ekologicznych? Hę?
A może przeanalizujemy koszty ocieplenia klimatu i tzw. ekologii?
Ile kosztują świat ekspertyzy, ośrodki naukowe i badania? A jakie są szkody związane z "ociepleniem"? Wydaje mi się, że warto ponieść drugie tyle, by ochłodzić niektóre głowy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.