Facebook Google+ Twitter

Książka na życzenie

Braci Studencka! Teraz już nie musisz uganiać się po Allegro i antykwariatach, by zdobyć konieczną lekturę. Taką, która gdy tylko jej potrzebujesz,staje się nieosiągalna. Wiadomo przecież, że przed egzaminami działa jedynie prawo Murphego.

Teraz już możesz zamówić sobie dodruk książki... / Fot. http://www.flickr.com/search/?q=bookPrzed egzaminem najczęściej bywa tak: książka, którą musisz mieć, i to natychmiast, jest niedostępna.

Z księgarń - wykupiona, z biblioteki - wypożyczona, na Allegro - nie ma, w wydawnictwie - wyczerpany nakład. Tak samo wyczerpuje się Twoja energia przedegzaminacyjna, którą mógłbyś, drogi Bracie - wykorzystać na pilną naukę. Umówmy się, my - studenci, jesteśmy istotami równie wrażliwymi i ulotnymi, jak nasza cierpliwość i energia.

Nadszedł czas zmian - już nam nikt nie utrudni dostępu do wiedzy - możemy sobie rzeczoną książkę...Nie! Nie skserować, ale dodrukować.

W serwisie www.wyczerpane.pl, założonym przez warszawską drukarnię SOWA, można zamówić dodruk książki. Takiej, której nie ma już w księgarniach, której nakład się wyczerpał.

Sowa współpracuje z ponad 150 wydawnictwami z całej Polski i w bazie ma już kilkaset tytułów. Najczęściej są to właśnie poszukiwane podręczniki akademickie.

Gdy zdarzy się, że danego tytułu nie ma w ofercie, serwis skontaktuje się z jego wydawcą i poprosi o zgodę na dodruk.

Książki drukowane są na cieńszym niż zwykle papierze, mają kartonową, kolorową okładkę.
Jedynym minusem jest cena, wyższa niż w antykwariacie czy na aukcji, ale przecież czego to my, studenci, nie zrobimy dla wiedzy...

Zamówienia można składać w Internecie lub w jednej z 250 księgarń na terenie całej Polski. Czas oczekiwania nie przekracza siedmiu dni. Dłużej trzeba oczekiwać jedynie, gdy konieczne jest ustalenie praw autorskich

Prawu Murphego...na pohybel!

Źródło: http://www.ksiazka.net.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

NA POHYBEL!
bardzo cenne, przyda mi się (szczególnie że studiuję polonistykę i czasami trzeba mi czytać "niedostępne badziewia")

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus za debiut.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.