Facebook Google+ Twitter

Książka Szczuki o aborcji znika z działu młodzieżowego w Empikach

"Duża książka o aborcji" Kazimiery Szczuki i Katarzyny Bratkowskiej zniknie z działu młodzieżowego w salonach Empik. To efekt protestu internautów, którzy zebrali 3 tys. podpisów pod petycją w tej sprawie.

 / Fot. Materiały prasoweZdaniem protestujących książka propaguje aborcję, dlatego powinna zniknąć z działu dla młodzieży. Empik "nie powinien umieszczać książki, o której mowa, na półce z pozycjami dla młodzieży, nawet jeśli takie jest zalecenie wydawcy" - pisała organizatorka akcji, Natalia Olszewska. W serwisie petycje.pl namówiła 3 tys. osób do wzięcia udziału w proteście.

"Dużą książkę o aborcji" sprzedaje wydawnictwo Czarna Owca, w ramach serii "Bez tabu".

Szczuka twierdzi, że wycofanie książki z działu dla młodzieży to efekt nacisków i . "Faszeruje się młodzież wrogą propagandą, pokazując wystawy antyaborcyjne czy film "Niemy krzyk", a nie pozwala się sięgnąć po książkę, która zawiera podstawowe informacje z biologii" - mówi autorka Gazecie Wyborczej.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

@doire -sądząc z Twojego wpisu, uprawiasz seks wyłącznie prokreacyjny, a zatem: ile masz dzieci,dlaczego tak mało, i z kim robi to Twój mąż, kiedy nie powołujecie do zycia kolejnego potomka, a jemu nie wystarcza szklanka wody zamiast?
Spójrz w lustro, a zobaczysz tam panią Superkatolicką Hipokryzję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@doire
Czas najwyższy zmienić język. Widziałaś kiedyś kogoś plującego na kościół? Wiesz, z tym opluwaniem to trochę przesada. Nie tylko ty tak piszesz.
Dla wielu tych, określających się jako wierzący, wykazanie zaściankowości, hipokryzji i normalnego mydlenia innym ludziom oczu - jest pluciem na kościół. Czy to jest ten język miłości wg twojego guru religijnego?

Komentarz został ukrytyrozwiń
doire
  • doire
  • 28.10.2011 17:24

REKLAMA Chciałaś spróbować seksu i zaszłaś w ciążę? Masz 15 lat i nie chcesz być matką? Dokonaj aborcji! To takie proste.
Do tego chyba kiedyś dojdziemy.
Edukujmy młodzież jak nie dopuszczać do takich sytuacji i jak brać odpowiedzialność za swoje czyny.
Tak opluwany ostatnio Kościół co prawda od edukowania jest daleki ale jako jedyny uczy odpowiedzialności i nienaruszania wolności innego człowieka. Korzystając z własnej wolności nie możemy zapominać o wolności drugiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Stara Jędza fajną masz ksywkę. Pasuje do myślenia. A co ma tutaj do rzeczy jej orientacja seksualna? To jest jej prywatna sprawa. A czy ona wypomina Ci ciągoty do płci przeciwnej? Nigdy nie słyszałem, aby wypominała komuś publicznie jego czy jej heteroseksualizm.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stara Jędza
  • Stara Jędza
  • 28.10.2011 11:43

Przy seksualnej orientacji pani Szczuki, ciąża jej nie grozi. Czym więc się ekscytuje?

Komentarz został ukrytyrozwiń
9548
  • 9548
  • 28.10.2011 10:15

Brawo, Szczuka!

Komentarz został ukrytyrozwiń
led
  • led
  • 28.10.2011 08:33

SZCZUKA ! - jak cie widze to sie wstydze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 28.10.2011 07:30

''Faszeruje się młodzież wrogą propagandą, pokazując wystawy antyaborcyjne czy film "Niemy krzy'', a nie pozwala się sięgnąć po książkę, która zawiera podstawowe informacje z biologii" - mówi autorka.

Bo to dzika kraj, krzyż z bambusa i witka do bicia myślących inaczej, jest ok!
Jest tylko mojsza prawda Kalego w moherowym turbanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Olszewska wykonała solidną reklamową robotę; teraz powinna własna pierś okryć ryngrafem z "zawsze dziewicą" i bronić dostepu do półek z ksiażkami dla dorosłych, a Empik powinien jej wypłacić premię za zwiekszenie obrotów. Będzie dodruk!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie znam tej książki ale nie znam też Pani Olszewskiej. Znam jednak cenzurę - mam nawet kilka listów przez nią pociętych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.